Achterlicht glas
Achterlichten zijn onmisbaar voor de veiligheid op de weg, vooral bij slecht zicht of in het donker. Ze zorgen ervoor dat je voertuig goed zichtbaar is voor achteropkomend verkeer. Een defect achterlicht kan leiden tot gevaarlijke situaties en boetes. Het is daarom belangrijk om versleten of kapotte achterlichten op tijd te vervangen. In ons assortiment vind je hoogwaardige achterlichten die geschikt zijn voor diverse automodellen. Zorg ervoor dat je veilig de weg op kunt en bestel vandaag nog jouw achterlicht!
Rechts, Met achteruitrijlicht, ECE-getest
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, met achterlicht, Met reflector, met mistachterlicht
| Aantal lichtfuncties | 6 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -7%
Rechts, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -7%
Rechts, met achterlicht, met mistachterlicht, Met remlicht
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links, met achterlicht, Met reflector
| Aantal lichtfuncties | 6 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rood, rechts, Links, met achterlicht
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -15%
Rechts, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met kentekenplaatverlichting
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -2%
Rechts, Links, met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -29%
Rood, geel (amber), rechts, Links
| Lichtschijfkleur | Rood, geel (amber) |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | P21W, P21/5W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links, met achterlicht, Met achteruitrijlicht
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links, met achterlicht, Met achteruitrijlicht
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | R5W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
KRONE, Links, Met schroeven
| Enkel in combinatie met | KRONE |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2VP 011 511-241/-281, 2VD 011 511-231, rechts, Links
| Enkel in combinatie met | 2VP 011 511-241/-281, 2VD 011 511-231 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Met hybridetechniek |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2VD/2VP 012 381-..., rechts, Links, met contourlicht
| Enkel in combinatie met | 2VD/2VP 012 381-... |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met contourlicht, Met zijlichten, Met reflector |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest, ADR/GGVS getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), Met schroeven |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2VD/2VP 012 381-..., rechts, Links, met contourlicht
| Enkel in combinatie met | 2VD/2VP 012 381-... |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met contourlicht, Met zijlichten, Met reflector |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest, ADR/GGVS getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), Met schroeven |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links, met achterlicht, Met rondstraler (driehoekig)
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met rondstraler (driehoekig), Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor aanhangwagen |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, met achterlicht, Met achteruitrijlicht
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, met achterlicht, Met achteruitrijlicht
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, voor bedrijfswagen aanhanger
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor bedrijfswagen aanhanger |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest, voor bedrijfswagen aanhanger
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor bedrijfswagen aanhanger |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -13%
Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -6%
HELLA, rechts, Links, ECE-getest
| Met slagmarkering | HELLA |
| Diepte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 370 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoogte [mm] | 130 |
Links
| Inbouwplaats | Links |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met remlicht
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Wit, Transparent, rechts, Links
| Lichtschijfkleur | Wit, Transparent |
| Aantal lichtfuncties | 6 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp, Met zijlicht |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Rechts, Links, Met achteruitrijlicht, Met knipperlamp
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
