Achterlicht glas
Achterlichten zijn onmisbaar voor de veiligheid op de weg, vooral bij slecht zicht of in het donker. Ze zorgen ervoor dat je voertuig goed zichtbaar is voor achteropkomend verkeer. Een defect achterlicht kan leiden tot gevaarlijke situaties en boetes. Het is daarom belangrijk om versleten of kapotte achterlichten op tijd te vervangen. In ons assortiment vind je hoogwaardige achterlichten die geschikt zijn voor diverse automodellen. Zorg ervoor dat je veilig de weg op kunt en bestel vandaag nog jouw achterlicht!
Rechts, Links, Met navigatielicht, Met knipperlamp
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | M, K (18W) |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links, met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links, Met navigatielicht, Met knipperlamp
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | R5W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links, met achterlicht, Met knipperlamp
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links, met achterlicht, Met remlicht
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
- -18%
Transparent, rechts, Links, Met reflector
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met reflector, Met achteruitrijlicht, Met navigatielicht |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Rechts, Links, met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links, met achterlicht, Met remlicht
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
P21W, Halogeen, C5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | P21W, C5W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met knipperlamp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood/geel, Male, voor horizontale bevestiging
| Aantal | 1 |
| Lichtschijfkleur | Rood/geel |
| Type stekker | Male |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | C5W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Opbouw |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lengte [mm] | 82 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoogte [mm] | 48 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
R7, R6, IP5KX
| Aantal | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R7, R6 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5KX, IPX9K |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Diameter [mm] | 82 |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Inbouwplaats | Voor, rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Kleur | Geel (amber) |
| Lamptype | P21W, C5W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Opbouw |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoogte [mm] | 48 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, met achterlicht, Met remlicht
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met achteruitrijlicht, ECE-getest, rechts, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
- -39%
Rechts achter, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
- -19%
Rechts, met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links, met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -31%
Rechts, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met remlicht
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -25%
Links, met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -1%
Rechts, met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, met achterlicht, met mistachterlicht, Met remlicht
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -16%
Links, met achterlicht, Met reflector, met mistachterlicht
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, met achterlicht, met mistachterlicht, Met remlicht
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, Links, Met achteruitrijlicht
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
