Buitenspiegel, cabine
Aan beide zijden, Manueel, voor stuur links/rechts, Onverwarmd
| Buitendiameter tot [mm] | 20 |
| Buitendiameter van [mm] | 14 |
| Dikte [mm] | 26 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Onverwarmd |
| Fabrikant | Mekra Lang |
| Breedte [mm] | 186 |
| Lengte [mm] | 318 |
| Welvingsradius [mm] | 1800 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Manueel, voor stuur links/rechts, Onverwarmd
| Buitendiameter tot [mm] | 20 |
| Buitendiameter van [mm] | 14 |
| Dikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Onverwarmd |
| Fabrikant | Mekra Lang |
| Breedte [mm] | 187 |
| Lengte [mm] | 376 |
| Welvingsradius [mm] | 1800 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, Links, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Nominaal vermogen [W] | W16W |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Oppervlakte | Ruw |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Artikelnummer paar | 182201585400 |
- -4%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Electrisch, Bol-vormig, Verwarmd
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd, Complete spiegel |
| Modeljaar vanaf | 2004 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Manueel, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Aan beide zijden, Manueel, Onverwarmd
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter tot [mm] | 22 |
| Buitendiameter van [mm] | 18 |
| Dikte [mm] | 121 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Werkwijze | Manueel |
| Buiten / binnenspiegel | Onverwarmd |
| Fabrikant | Mekra Lang |
| Breedte [mm] | 231 |
| Lengte [mm] | 291 |
| Welvingsradius [mm] | 1200 |
- -4%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, Manueel, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CERTIFIED QUALITY, rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm, Met groothoekspiegel, Complete spiegel, Verwarmd |
| Lamptype | W16W |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, Manueel, ECE-getest
| Lengte [cm] | 16 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Middelgrote spiegelarm, Bol-vormig, voor manuele spiegelverstelling |
| Lamptype | W16W |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, rechts, Links, Verwarmd
| Dikte [mm] | 64 |
| Kleur | Zwart |
| Diepte [mm] | 64 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Buiten / binnenspiegel | Verwarmd |
| Hoogte [mm] | 365 |
| Breedte [mm] | 182, 190 |
| Lengte [mm] | 370 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 1800 |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 18 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Electrisch, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm, Verwarmd |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Aan beide zijden, Manueel, Kunststof
| Gewicht [kg] | 1,055 |
| Kleur | Zwart |
| Tot spiegelstang-Ø [mm] | 20 |
| Voor spiegelstang-Ø [mm] | 14 |
| Diepte [mm] | 65 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Werkwijze | Manueel |
| Materiaal | Kunststof |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Breedte [mm] | 189 |
| Lengte [mm] | 377 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 1800 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Links, Electrisch, Met knipperlamp
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Ruw |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen, Lange spiegelarm |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Artikelnummer paar | 182203181970 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Links, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Ruw |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Middelgrote spiegelarm |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Artikelnummer paar | 351991717060 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, rechts, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Ruw |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Middelgrote spiegelarm |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Artikelnummer paar | 351991717050 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Electrisch, ECE-getest
| Lengte [cm] | 19 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Lange spiegelarm, Met temperatuursensor, Verwarmd, Bol-vormig, voor elek. spiegelverstelling |
| Lamptype | W16W |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststofbehuizing, Aan beide zijden, Electrisch, ECE-getest
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoogte [mm] | 375 |
| Breedte [mm] | 197 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 2100 |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 22, 18 |
- -3%
Rechts, Manueel, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Welvingsradius [mm] | 450, 2100 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Breedte [mm] | 815 |
| Hoogte [mm] | 551 |
| Werkwijze | Manueel, Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Bevestigingswijze | Zwaluwstaartbevestiging |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Buiten / binnenspiegel | Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met winkelgewricht |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -62%
| Gewicht [kg] | 1,325 |
| Diepte [mm] | 130,5 |
| Breedte [mm] | 205 |
| Lengte [mm] | 392 |
| Welvingsradius [mm] | 1800 |
- -60%
Kunststof, zwart, Electrisch
| Gewicht [kg] | 4,64 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 28 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 1800 |
| Diepte [mm] | 168 |
| Lengte [mm] | 650 |
| Breedte [mm] | 450 |
- -61%
018.026-20A, Kunststof, zwart
| Voor artikelnummer | 018.026-20A |
| Gewicht [kg] | 1,26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 18 |
| Welvingsradius [mm] | 1800 |
| Diepte [mm] | 64 |
| Lengte [mm] | 370 |
| Breedte [mm] | 182 |
- -60%
Zwart, Kunststof, 018.026-20A
| Gewicht [kg] | 0,69 |
| Kleur | Zwart |
| Diepte [mm] | 64 |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte [mm] | 182 |
| Lengte [mm] | 370 |
| Voor artikelnummer | 018.026-20A |
| Welvingsradius [mm] | 1800 |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 18 |
- -60%
Zwart, Kunststof, Te verwarmen
| Gewicht [kg] | 0,69 |
| Kleur | Zwart |
| Diepte [mm] | 64 |
| Materiaal | Kunststof |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Breedte [mm] | 182 |
| Lengte [mm] | 370 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 1800 |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 18 |
- -60%
Kunststof, zwart
| Gewicht [kg] | 1,02 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 18 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 1800 |
| Diepte [mm] | 60 |
| Lengte [mm] | 305 |
| Breedte [mm] | 183 |
- -60%
Zwart, Aan beide zijden, Kunststof, Met klemhouder
| Gewicht [kg] | 0,725 |
| Kleur | Zwart |
| Diepte [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemhouder |
| Breedte [mm] | 183 |
| Lengte [mm] | 305 |
| Welvingsradius [mm] | 1800 |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 18 |
- -60%
Zwart, Aan beide zijden, Manueel, Kunststof
| Gewicht [kg] | 1,56 |
| Kleur | Zwart |
| Diepte [mm] | 68 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Werkwijze | Manueel |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemhouder, Met galseenheid, Met kabel |
| Breedte [mm] | 188 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 1200 |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 28 |
- -60%
Zwart, Manueel, Kunststof, Met klemhouder
| Gewicht [kg] | 0,72 |
| Kleur | Zwart |
| Diepte [mm] | 68 |
| Werkwijze | Manueel |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemhouder, Zonder glaseenheid |
| Breedte [mm] | 188 |
| Lengte [mm] | 433 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 28 |
- -60%
Zwart, Electrisch, Kunststof, Zonder glaseenheid
| Gewicht [kg] | 1,34 |
| Kleur | Zwart |
| Diepte [mm] | 68 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder glaseenheid |
| Breedte [mm] | 188 |
| Lengte [mm] | 433 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 28 |
- -60%
Zwart, Aan beide zijden, Electrisch, Kunststof
| Gewicht [kg] | 1,95 |
| Kleur | Zwart |
| Diepte [mm] | 68 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Werkwijze | Electrisch |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemhouder, Met afdekking, Met galseenheid, Met kabel |
| Breedte [mm] | 188 |
| Lengte [mm] | 433 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 28 |
- -60%
Zwart, Aan beide zijden, Electrisch, Kunststof
| Gewicht [kg] | 1,12 |
| Kleur | Zwart |
| Diepte [mm] | 68 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Werkwijze | Electrisch |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemhouder, Met afdekking, Met galseenheid, Met kabel |
| Breedte [mm] | 188 |
| Lengte [mm] | 433 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 28 |
- -60%
Zonder glaseenheid, Kunststof, zwart
| Gewicht [kg] | 0,75 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder glaseenheid |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 28 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Diepte [mm] | 68 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Breedte [mm] | 170 |
- -60%
Zwart, Electrisch, Kunststof, Zonder glaseenheid
| Gewicht [kg] | 0,975 |
| Kleur | Zwart |
| Diepte [mm] | 68 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder glaseenheid |
| Breedte [mm] | 170 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 28 |
- -60%
