Buitenspiegel, cabine
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Te verwarmen
| Dikte [mm] | 120 |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Breedte [mm] | 209 |
| Lengte [mm] | 420 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Aan beide zijden, Electrisch, voor elek. spiegelverstelling
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter tot [mm] | 22 |
| Buitendiameter van [mm] | 18 |
| Dikte [mm] | 121 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Werkwijze | Electrisch |
| Buiten / binnenspiegel | Voor elek. spiegelverstelling, Te verwarmen |
| Fabrikant | Mekra Lang |
| Breedte [mm] | 231 |
| Lengte [mm] | 291 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Welvingsradius [mm] | 1200 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor manuele spiegelverstelling, Onverwarmd, Mekra Lang
| Dikte [mm] | 56 |
| Spiegelhoogte [mm] | 187 |
| Buiten / binnenspiegel | Voor manuele spiegelverstelling, Onverwarmd |
| Fabrikant | Mekra Lang |
| Breedte [mm] | 130 |
| Welvingsradius [mm] | 2000 |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 13 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Manueel, Onverwarmd, Mekra Lang
| Dikte [mm] | 73 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Werkwijze | Manueel |
| Buiten / binnenspiegel | Onverwarmd |
| Fabrikant | Mekra Lang |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 284 |
| Welvingsradius [mm] | 1200 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Manueel, voor voertuigen met stuur links, Te verwarmen
| Dikte [mm] | 288 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Fabrikant | Mekra Lang |
| Breedte [mm] | 455 |
| Lengte [mm] | 936 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Te verwarmen
| Dikte [mm] | 206 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Fabrikant | Mekra Lang |
| Breedte [mm] | 455 |
| Lengte [mm] | 936 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Manueel, voor voertuigen met stuur links, Te verwarmen
| Dikte [mm] | 206 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Breedte [mm] | 355 |
| Lengte [mm] | 936 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, 2 jaar garantie, 001 810 2116
| Nettogewicht [g] | 3067 |
| Inbouwplaats | Links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 001 810 2116 |
| Welvingsradius [mm] | 1800 |
| Artikelnummer paar | 4.64206 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Zonder knipperlicht, Electrisch, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Zonder knipperlicht |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Blauw getint, Verwarmd, Met temperatuursensor, Electrisch opklapbaar, Complete spiegel |
| Modeljaar tot | 2008 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, Manueel, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Electrisch, Met knipperlamp, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Verwarmd |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Electrisch, Met knipperlamp, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm, Verwarmd |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, zwart, Manueel, Korte spiegelarm
| Hoogte 1 [mm] | 270 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Breedte [mm] | 170 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Manueel |
| Buiten / binnenspiegel | Korte spiegelarm, Bol-vormig |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CERTIFIED QUALITY, Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Middelgrote spiegelarm, Met groothoekspiegel, Complete spiegel, Verwarmd, Met temperatuursensor |
| Lamptype | W16W |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CERTIFIED QUALITY, rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Middelgrote spiegelarm, Met groothoekspiegel, Complete spiegel, Verwarmd, Met temperatuursensor |
| Lamptype | W16W |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Manueel, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Onverwarmd |
| Aantal aansluitingen | 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Manueel, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 31,00 |
| Breedte [cm] | 12,00 |
| Lengte [cm] | 18,00 |
| Diameter [mm] | 18 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Basis materiaal | ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Buigradius [mm] | 1200 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Manueel, voor stuur links/rechts
| Diameter tot [mm] | 20 |
| Diameter van [mm] | 14 |
| Hoogte [cm] | 33,00 |
| Breedte [cm] | 8,50 |
| Lengte [cm] | 19,00 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Basis materiaal | ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Buigradius [mm] | 1800 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Electrisch, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 38,00 |
| Breedte [cm] | 13,00 |
| Lengte [cm] | 24,70 |
| Diameter [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Basis materiaal | ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Buigradius [mm] | 1200 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Manueel, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 39,00 |
| Breedte [cm] | 11,00 |
| Lengte [cm] | 21,00 |
| Diameter [mm] | 19 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Basis materiaal | ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Buigradius [mm] | 1350 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rechts, podgrzewane, Electrisch
| Spanning (Volt) | 24 |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Voor fabrikant | Podgrzewane |
| Werkwijze | Electrisch |
| Buiten / binnenspiegel | Verwarmd |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Manueel
| Lengte [mm] | 411 |
| Inbouwplaats | Links |
| Breedte [mm] | 375 |
| Hoogte [mm] | 285 |
| Werkwijze | Manueel |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, rechts, Links, Manueel
| Dikte [mm] | 68 |
| Kleur | Zwart |
| Diepte [mm] | 68 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Materiaal | Kunststof |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd |
| Breedte [mm] | 188 |
| Lengte [mm] | 433 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Welvingsradius [mm] | 1200 |
| Voor spiegelstangdiameter [mm] | 28 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, regulowane elektr., Electrisch, Verwarmd
| Spanning (Volt) | 24 |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor fabrikant | Regulowane elektr. |
| Breedte [mm] | 207 |
| Hoogte [mm] | 399 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Buiten / binnenspiegel | Verwarmd |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Electrisch, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm, Onverwarmd |
| Aantal aansluitingen | 10 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, zwart, Manueel
| Hoogte 1 [mm] | 320 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Breedte [mm] | 400 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Manueel |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Korte spiegelarm |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CERTIFIED QUALITY, Links, Met knipperlamp, Manueel
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm, Met groothoekspiegel, Complete spiegel |
| Lamptype | W16W |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
CERTIFIED QUALITY, rechts, Met knipperlamp, Manueel
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm, Met groothoekspiegel, Complete spiegel |
| Lamptype | W16W |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CERTIFIED QUALITY, Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Middelgrote spiegelarm, Met groothoekspiegel, Complete spiegel, Verwarmd |
| Lamptype | W16W |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Manueel, ECE-getest
| Lengte [cm] | 19 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Lange spiegelarm, Met temperatuursensor, Bol-vormig, voor manuele spiegelverstelling |
| Lamptype | W16W |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Manueel, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 21,50 |
| Breedte [cm] | 39,00 |
| Lengte [cm] | 11,00 |
| Diameter [mm] | 18 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Basis materiaal | ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Buigradius [mm] | 1200 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
