Abakus auto-onderdelen
Met pakkingen, Met steekhulsbehuizing, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Steekbreedte 2 [mm] | 4,8 |
| Steekbreedte 1 [mm] | 2,8 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met steekhulsbehuizing |
| Type stekker | Female |
- -87%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FEMALE, Met stekker
| Aansluittechniek | FEMALE |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Aantal draden (reparatieset, kabelset) | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -87%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Links voor, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 341-1404R-US |
| Vorm | Ovaal |
- -60%
LED, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -46%
LED, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -46%
Transparent, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -44%
Rookgrijs, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -44%
Inbouw aan zijkant, rechts, Links, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, rechts, Links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | Wy5W |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -46%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 341-1404L-US |
| Vorm | Ovaal |
- -66%
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, groen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Groen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -45%
Wit, LED, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -62%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Vorm | Ovaal |
- -46%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
- -46%
Aan beide zijden, LED, Paar, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -31%
Aan beide zijden, Wy5W, Zonder gloeilamp, Oranje
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -65%
Rechts voor, Links voor, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -55%
Aan beide zijden, Wy5W, Zonder gloeilamp, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -66%
Transparent, LED, ECE-getest, rood
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rood, Transparent |
- -60%
Rookgrijs, rood, P21W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Rookgrijs |
| Bouwjaar tot | 12-2002 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -53%
Rood, R10W, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bouwjaar tot | 12-2002 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | R10W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -53%
Rood, R10W, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bouwjaar tot | 12-2002 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | R10W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -53%
Wit, Transparant, ECE-getest, Met stekkerdoos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Bouwjaar tot | 10-2003 |
| Kleur | Transparant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stekkerdoos |
- -65%
Rechts, rood, R10W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-1974L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -21%
W5W, PY21W, H7, H3
| Lamptype | W5W, PY21W, H7, H3, H1 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -47%
Rechts, Links, H7/H1, Electrisch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder mistlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s, PX26d |
- -47%
Transparent, ECE-getest, Met mistlampen, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Chroom |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -46%
H7/H7/H3, Electrisch, ECE-getest, chroom
| Lamptype | H7/H7/H3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -59%
Zwart, ECE-getest, Met mistlampen, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -59%
H7/H7/H3, Rookgrijs, Electrisch, ECE-getest
| Lamptype | H7/H7/H3 |
| Kleur | Rookgrijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -47%
Zwart, Transparent, Electrisch, ECE-getest
| Kleur | Zwart, Transparent |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -47%
ECE-getest, LED, Met daglicht (LED)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
- -47%
Met daglicht (LED), rechts, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
- -47%
