Vemo auto-onderdelen
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, voor katalysator, 46 455 802
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Voor OE nummer | 46 455 802 |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -10%
Schroefdraad vooraf ingevet, 312 B4.000, Regelsonde, 312 A...
| Geleidingswaarde | 4 |
| TecDoc-motornummer | 31895, 31896 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Motorcode | 312 B4.000, 312 A... |
| Bouwjaar vanaf | 03-2016 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Voor OE nummer | 55 246 214 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Rechts, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
Links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
Rechts, Bol-vormig, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
Links, Bol-vormig, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
Euro 5, Bougieschacht bobine, zwart
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -25%
Met behuizing, Met sensor
| Openingstemperatuur | 80 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
Voor voertuigen zonder Keyless-Entry/Go-System, V24-85-0002, Links voor
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Keyless-Entry/Go-System |
| Artikelnummer paar | V24-85-0002 |
| Inbouwplaats | Links voor |
Voor voertuigen zonder Keyless-Entry/Go-System, V24-85-0001, Rechts voor
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Keyless-Entry/Go-System |
| Artikelnummer paar | V24-85-0001 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Textiel, Papier, voor voertuigen met airco, pollenfilter
| Frame materiaal | Textiel |
| Materiaal | Papier |
| Dikte [mm] | 30 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Bouwjaar vanaf | 09-2011 |
| Filter type | Pollenfilter, Filter insert |
| Lengte [mm] | 193 |
| Breedte [mm] | 187 |
Polyester, Koolstof, Carbon filter, voor voertuigen met airco
| Frame materiaal | Polyester |
| Materiaal | Koolstof |
| Dikte [mm] | 17 |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Filter type | Carbon filter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 180 |
Voor voertuigen met airco, Met antibacteriële werking
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Filter type | Met antibacteriële werking |
| Bouwjaar vanaf | 09-2011 |
| Lengte [mm] | 194 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 30 |
312 B4.000, Euro 6, Euro 6d
| Motorcode | 312 B4.000 |
| Emissienorm | Euro 6, Euro 6d |
| TecDoc-motornummer | 31896, 31895 |
Motorruimte, Stekkeraansluiting, Met stekker, Met krimpverbinder
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimpverbinder |
| Aantal leidingen | 2 |
Motorruimte, Stekkeraansluiting, Met stekker, Met krimpverbinder
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimpverbinder |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal leidingen | 6 |
Motorruimte, Stekkeraansluiting, Met stekker, Met krimpverbinder
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimpverbinder |
| Aantal leidingen | 4 |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Kleurtemperatuur [K] | 3500 |
| Lichtstrook [Lm] | 1395 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
P21W, BA15s
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
PY21W, BAU15s, Oranje
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
H1, Halogeen, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
D1S (gasontladingslamp), Xenon, Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
Blauw, paars, wit, zwart
| Aderkleur | Blauw, paars, wit, zwart, rood, bruin |
| Lengte [mm] | 267 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Kleur | Geel |
| Aantal contacten | 6 |
