Vemo auto-onderdelen
Met AGR koeler, Electrisch
| Bouwjaar vanaf | 05-2017 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met AGR koeler |
| Werkwijze | Electrisch |
Koelribben gesoldeerd, Automatische versnellingsbak, Zonder pakking
| Nettogewicht [g] | 1074 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netlengte [mm] | 213 |
| Netbreedte [mm] | 80 |
| Netdiepte [mm] | 43 |
- -34%
D-vorm, Vooras links, Met houder, Met stuurstang
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurstang |
- -31%
D-vorm, Links achter, Met houder, Met stuurstang
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurstang |
| Sensortype | Hendelsensor |
- -31%
Rechts achter, Met stuurstang, Hendelsensor
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurstang |
| Sensortype | Hendelsensor |
- -31%
D-vorm, Rechts voor, Met houder, Met stuurstang
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurstang |
| Sensortype | Hendelsensor |
- -30%
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
Motorkoeler, Links voor, EGR-klep, TU8
| Inbouwplaats | Motorkoeler, Links voor, EGR-klep |
| Blokkenscheiding | |
| Voor PR nummer | TU8 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
CRTC, Schroefdraad vooraf ingevet
| Motorcode | CRTC |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 4 |
Voor automatische versnellingsbak met 7 versn.
| Aandrijving | Voor automatische versnellingsbak met 7 versn. |
| Openingstemperatuur | 75 |
Papier, Stoffilter
| Materiaal | Papier |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 310 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 310 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Koolstof, Textiel, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met schimmelwerende werking
| Materiaal | Koolstof |
| Frame materiaal | Textiel |
| Filter type | Fijnstoffilter (PM 2.5), Met schimmelwerende werking, Met antibacteriële werking, biofunctioneel interieurfilter |
| Lengte [mm] | 306 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Links, voor voertuigen met koplampenreiniging, V10-08-0492
| Inbouwplaats | Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met koplampenreiniging |
| Productiedatum vanaf | 2017 |
| Artikelnummer paar | V10-08-0492 |
Rechts, voor voertuigen met koplampenreiniging, V10-08-0491
| Inbouwplaats | Rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met koplampenreiniging |
| Productiedatum vanaf | 2017 |
| Artikelnummer paar | V10-08-0491 |
D-vorm, Comman-Rail, T7V, Controleklep
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Injectiesysteem | Comman-Rail |
| Aantal contacten | 2 |
| Voor PR nummer | T7V |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Zwart, Recht, voor voertuigen met automatische airco, Voor
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Inbouwplaats | Voor, Beenruimte |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
- -1%
Voor en achter, Akustisch
| Breedte van papierrol van [mm] | 14 |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Informatieoverdracht | Akustisch |
M18 x 1,5, Directe Injectie, D-vorm
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Recht, 4M0 906 088 AB, na roetfilter
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | Recht |
| Lengte [mm] | 670 |
| Aantal | 1 |
| Voor OE nummer | 4M0 906 088 AB |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Totale lengte [mm] | 670 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Beige |
NTC, Ovaal
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Haaks, 059 906 088 CP, voor turbolader
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | Haaks |
| Aantal | 1 |
| Voor OE nummer | 059 906 088 CP |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Met afdichtring, Zonder aansluitstuk, D-vorm
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Zonder aansluitstuk |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
D-vorm, 4M0 906 088 AA, voor roetfilter, Met kabel
| Vorm | D-vorm |
| Voor OE nummer | 4M0 906 088 AA |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 1000 |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
Aan beide zijden, Electrisch, 7P1, rechts
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, rechts, Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor PR nummer | 7P1, 7P7 |
| Blokkenscheiding |
