×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Vemo Airco condensor
Condensor, airconditioning Vemo V15-62-1045
Koelribben gesoldeerd, Zonder droger
V15-62-1045
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 420 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
€ 161,35
€ 161,35
Tijdelijk uitverkocht
€ 503,36
€ 286,92
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V20-62-0007
Koelpijp parallel, Met droger
V20-62-0007
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 12 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12 |
| Netlengte [mm] | 213 |
| Netbreedte [mm] | 80 |
| Netdiepte [mm] | 59 |
€ 788,58
€ 488,92
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V20-62-0008
Met droger
V20-62-0008
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12 |
| Netlengte [mm] | 213 |
| Netbreedte [mm] | 80 |
| Netdiepte [mm] | 59 |
€ 956,76
€ 593,19
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V20-62-0009
Met droger
V20-62-0009
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12 |
| Netlengte [mm] | 213 |
| Netbreedte [mm] | 80 |
| Netdiepte [mm] | 59 |
€ 911,19
€ 564,94
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V20-62-0010
Met droger
V20-62-0010
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Netlengte [mm] | 211 |
| Netbreedte [mm] | 85 |
| Netdiepte [mm] | 68 |
€ 1.004,57
€ 622,84
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V20-62-0011
Koelpijp parallel, Met droger
V20-62-0011
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 12 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7 |
| Netlengte [mm] | 211 |
| Netbreedte [mm] | 71 |
| Netdiepte [mm] | 73 |
€ 956,76
€ 593,19
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 184,33
€ 106,92
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
€ 275,47
€ 173,55
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V22-62-0018
Aluminium
V22-62-0018
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 515 |
| Netbreedte [mm] | 348 |
| Netdiepte [mm] | 22 |
€ 228,27
€ 134,67
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V22-62-0019
572 x 315 x 16 mm, Aluminium
V22-62-0019
| Afmeetingen radiateur | 572 x 315 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
€ 250,68
€ 160,43
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V22-62-0020
541 x 361 x 16 mm, Aluminium
V22-62-0020
| Afmeetingen radiateur | 541 x 361 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
€ 239,80
€ 153,48
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V22-62-0021
520 x 315 x 22 mm, Aluminium
V22-62-0021
| Afmeetingen radiateur | 520 x 315 x 22 mm |
| Materiaal | Aluminium |
€ 231,24
€ 157,24
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
€ 205,70
€ 131,65
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V24-62-0045
645 x 323 x 16 mm, Aluminium
V24-62-0045
| Afmeetingen radiateur | 645 x 323 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
€ 170,96
€ 111,13
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V24-62-0047
625 x 295 x 15 mm, Aluminium
V24-62-0047
| Afmeetingen radiateur | 625 x 295 x 15 mm |
| Materiaal | Aluminium |
€ 199,63
€ 127,76
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V25-62-0031
540 x 357 x 16 mm, AV11 19710 GB, Aluminium
V25-62-0031
| Afmeetingen radiateur | 540 x 357 x 16 mm |
| Voor OE nummer | AV11 19710 GB |
| Materiaal | Aluminium |
€ 237,09
€ 151,73
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V25-62-0033
746 x 344 x 22 mm, Aluminium
V25-62-0033
| Afmeetingen radiateur | 746 x 344 x 22 mm |
| Materiaal | Aluminium |
€ 233,77
€ 149,62
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V25-62-0036
718 x 384 x 16 mm, Aluminium
V25-62-0036
| Afmeetingen radiateur | 718 x 384 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
€ 258,01
€ 165,13
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V25-62-0037
670 x 451 x 16 mm, Aluminium
V25-62-0037
| Afmeetingen radiateur | 670 x 451 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
€ 220,33
€ 141,01
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V25-62-0040
717 x 467 x 16 mm, Aluminium
V25-62-0040
| Afmeetingen radiateur | 717 x 467 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
€ 237,09
€ 151,73
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V25-62-0044
560 x 397 x 16 mm, Aluminium, Met droger
V25-62-0044
| Afmeetingen radiateur | 560 x 397 x 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 202,53
€ 180,25
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
€ 564,08
€ 564,08
Tijdelijk uitverkocht
€ 426,26
€ 426,26
Tijdelijk uitverkocht
€ 264,68
€ 264,68
Tijdelijk uitverkocht
€ 288,68
€ 176,09
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
€ 581,99
€ 372,47
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
€ 268,28
€ 166,34
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V30-62-0007
Aluminium, Met droger
V30-62-0007
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 12 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9 |
| Netlengte [mm] | 430 |
| Netbreedte [mm] | 574 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
€ 275,84
€ 179,30
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V30-62-1023
Zonder droger, R 134a
V30-62-1023
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 595 |
| Netbreedte [mm] | 411 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
€ 156,37
€ 129,78
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V33-62-0026
Aluminium, met stikstofvulling, Met droger, R 1234yf
V33-62-0026
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 688 |
| Netbreedte [mm] | 518 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
€ 443,37
€ 155,18
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Vemo V40-62-0066
Met droger
V40-62-0066
| Breedte [mm] | 325 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 210,72
€ 139,08
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
