×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
VDO auto-onderdelen
Categorieën
- ABS sensor
- Brandstof inspuitpomp
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk regelaar
- Brandstofdruk sensor
-
Toon minder Toon meer
- Brandstofleiding
- Brandstofniveau sensor
- Brandstofpomp
- Brandstofpomp filter
- Brandstofslang
- Buitentemperatuur sensor
- Centrale deurvergrendeling
- EGR-klep
- Excentrische as sensor (nokkenas)
- Gasklephuis
- Hogedrukleiding dieselinjectie
- Injector, ureuminspuiting
- Kachel-/voorschakelweerstand
- Kachelventilator
- Klopsensor
- Koplampsproeier
- Koplampwissermotor
- Krukas positiesensor
- Lambda-sonde
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Nokkenas positiesensor
- Nokkenasregelklep
- Olie aftapplug dichting
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Oliepomp
- Olietemperatuursensor
- Regeleenheid autom.bak
- Regelelement omschakelklep(zuigleiding)
- Regelelement variabele slag (Vanos)
- Ruitensproeier pomp
- Ruitensproeier reservoir
- Ruitensproeierslang onderdeel
- Schroef
- Sensor uitlaatgastemperatuur
- Sensor wis/was waterstand
- Snelheidssensor versnellingsbak
- Stappenmotor (nullast regeleenheid)
- TPMS ventiel
- TPMS/Bandenspanning sensor
- Tankvlotter
- Temperatuurschakelaar
- Temperatuursensor
- Toerentalsensor
- Uitlaatgasdruk sensor
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Verstuiver/Injector
- Waterpomp
×
€ 113,15
€ 113,15
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor VDO S107470001Z
Zwart
S107470001Z
| Kleur | Zwart |
| Tollerantie [%] | -10, +10 |
| Kabellengte [mm] | 452 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 92,17
€ 92,17
Tijdelijk uitverkocht
€ 49,79
€ 44,82
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
€ 54,40
€ 48,96
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
€ 42,48
€ 42,48
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor VDO S107583008Z
Groen
S107583008Z
| Tollerantie [%] | +20 |
| Kleur | Groen |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 3 |
€ 48,40
€ 43,56
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
€ 53,43
€ 48,09
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
€ 39,06
€ 35,15
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
€ 81,12
€ 81,12
Tijdelijk uitverkocht
€ 61,38
€ 61,38
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor VDO S119054003Z
Bruin
S119054003Z
| Tollerantie [%] | +20 |
| Kleur | Bruin |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 3 |
€ 103,35
€ 103,35
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,52
€ 44,52
Tijdelijk uitverkocht
TPMS/Bandenspanning sensor VDO S180014805Z
Zilver, voor lichtmetaal velgen, voor staalvelgen, S180014561A
S180014805Z
| Kleur | Zilver |
| Velgen | Voor lichtmetaal velgen, voor staalvelgen |
| Toegestane maximale snelheid | 250 |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | S180014561A |
| Klepsteelmateriaal | Aluminium |
| Versie | TG1B |
€ 99,80
€ 99,80
Tijdelijk uitverkocht
TPMS/Bandenspanning sensor VDO S180052024Z
Zilver, voor lichtmetaal velgen, voor staalvelgen, A2C59517072
S180052024Z
| Kleur | Zilver |
| Velgen | Voor lichtmetaal velgen, voor staalvelgen |
| Toegestane maximale snelheid | 250 |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | A2C59517072, S180084510A |
| Klepsteelmateriaal | Aluminium |
| Versie | TG1C |
€ 54,04
€ 54,04
Tijdelijk uitverkocht
TPMS ventiel VDO S180084510A
Aluminium, A2C1446770080, S180052092Z
S180084510A
| Lees de montagehandleiding | |
| Klepsteelmateriaal | Aluminium |
| Voor artikelnummer | A2C1446770080, 291000019600, S180052092Z, S180052024Z |
€ 8,03
€ 8,03
Tijdelijk uitverkocht
TPMS ventiel VDO S180084540A
Zilver, Aluminium, S180084720Z
S180084540A
| Lees de montagehandleiding | |
| Kleur | Zilver |
| Klepsteelmateriaal | Aluminium |
| Voor artikelnummer | S180084720Z |
€ 8,03
€ 8,03
Tijdelijk uitverkocht
TPMS/Bandenspanning sensor VDO S180084710Z
Zilver, voor lichtmetaal velgen, voor staalvelgen, A2C59517072
S180084710Z
| Kleur | Zilver |
| Velgen | Voor lichtmetaal velgen, voor staalvelgen |
| Toegestane maximale snelheid | 250 |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | A2C59517072, S180084510A |
| Klepsteelmateriaal | Aluminium |
| Versie | TG1C |
€ 49,67
€ 49,67
Tijdelijk uitverkocht
TPMS/Bandenspanning sensor VDO S180084720Z
Zilver, voor lichtmetaal velgen, voor staalvelgen, A2C59517073
S180084720Z
| Kleur | Zilver |
| Velgen | Voor lichtmetaal velgen, voor staalvelgen |
| Toegestane maximale snelheid | 250 |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | A2C59517073, S180084540A |
| Klepsteelmateriaal | Aluminium |
€ 58,46
€ 58,46
Tijdelijk uitverkocht
€ 668,72
€ 494,85
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.306,51
€ 509,54
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.339,49
€ 535,80
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.311,05
€ 524,41
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.065,55
€ 990,97
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 569,64
€ 421,54
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
€ 590,87
€ 437,25
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.077,00
€ 430,80
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 699,16
€ 517,38
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
€ 766,45
€ 521,18
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.303,74
€ 521,50
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.078,23
€ 657,72
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.233,41
€ 493,37
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
