Van Wezel auto-onderdelen
Rechts, zwart, Hagus
| Modeljaar tot | 2009 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteit | Hagus |
| Sectie | Onderste deel |
| Versie | OES |
| Artikelnummer paar | 3091841U |
| Niet voor facelift | |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -18%
KAP VOOR BUITENSPIEGEL LINKS -08 Boven primer ULO
| Modeljaar tot | 2009 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Hagus |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Versie | OES |
| Artikelnummer paar | 3091844U |
| Niet voor facelift | |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -18%
Rechts, Hagus, Met grondlaag
| Modeljaar tot | 2009 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Hagus |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Versie | OES |
| Artikelnummer paar | 3091843U |
| Niet voor facelift | |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -18%
Hagus, Links, Shadow-Line
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Links |
| Modeljaar tot | 2009 |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | Shadow-Line |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Buiten / binnenspiegel | Zonder spiegelglas, Zonder afregelelement, Met geheugen, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Artikelnummer paar | 3091858U |
| Niet voor facelift | |
| Versie | OES |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -24%
R.BUIT.ACHTERUITKIJKSPIEG -08 +Geheugen ULO . Geleverd zonder motor,zonder glas en zonder kap
| Kwaliteit | Hagus |
| Modeljaar tot | 2009 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | Shadow-Line |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Buiten / binnenspiegel | Zonder spiegelglas, Zonder afregelelement, Met geheugen, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Artikelnummer paar | 3091857U |
| Niet voor facelift | |
| Versie | OES |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -25%
OES, Buitenspiegel links, Transparent
| Kwaliteit | OES |
| Modeljaar tot | 2009 |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 3091916U |
| Niet voor facelift | |
| Fabrikant | Ulo |
- -18%
OES, Buitenspiegel rechts, Transparent
| Kwaliteit | OES |
| Modeljaar tot | 2009 |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 3091915U |
| Niet voor facelift | |
| Fabrikant | Ulo |
- -18%
VOORBUMPER IN PRIMER Classic -Gaten voor ParkControl -Gaten voor Koplampsproeiers Zonder gaten voor koplampsproeier
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | AMG |
| Voertuiglijn/-variant | Classic |
| Oppervlakte | Glad, Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Zonder gat(en) voor sproeier, Zonder gat(en) voor luchthapper, met gat(en) voor trekhaak, met gat(en) voor mistlampen |
| Voor facelift |
- -70%
VOORBUMPER IN PRIMER Classic +4 Gaten voor ParkControl +Gaten voor Koplampsproeiers
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | AMG |
| Voertuiglijn/-variant | Classic |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor sproeier, met gat(en) voor parkeerhulp |
| Voor facelift | |
| Aantal gaten | 4 |
- -70%
VOORBUMPER IN PRIMER Elegance/AvantGarde -Gaten voor ParkControl -Gaten voor Koplampsproeiers
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | AMG |
| Voertuiglijn/-variant | Elegance/Avantgarde |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor trekhaak, Zonder gat(en) voor sproeier, Zonder gat(en) voor luchthapper |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder bumperdrager |
| Voor facelift |
- -70%
Links, P21W, LED, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Lamptype | P21W, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3097926U |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Fabrikant | Ulo |
- -33%
Rechts, P21W, LED, Met lamphouder
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3097925U |
| Voor facelift | |
| Fabrikant | Ulo |
- -33%
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel Break
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Lamptype | P21W, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3097936 |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -70%
DUBBELE KOPLAMP VOOR R. H7+H7 +Elek.Mot. Zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Donkergrijs |
| Artikelnummer paar | 3097963 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
DUBBELE KOPLAMP VOOR L. Xenon Meedrai.Zwart AL
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D1S/H7 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder gasontladingslamp, Zonder ballast, Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 3097986M |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | AL |
- -70%
DUBBELE KOPLAMP VOOR R. Xenon Meedrai.Zwart AL
| Kwaliteit | OES |
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D1S/H7 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder gasontladingslamp, Zonder ballast, Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 3097985M |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | AL |
- -70%
Midden, donker, rood, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Kleur | Donker |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
- -70%
Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Artikelnummer paar | 3091374 |
- -70%
Achteras rechts
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Artikelnummer paar | 3091373 |
- -70%
- -70%
Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 3091887 |
- -70%
PLAAT GEOLIED PLAAT 1000 X2000 X1.5
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC01 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 1,5 |
- -70%
PLAAT VERZINKT PLAAT 2000 X1000 X1.5
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 1,5 |
- -70%
RADIATOR Cap Citroen/Fiat/Peugeot Openingsdruk : 1,4BAR
| Voor fabrikant | Fiat/PSA |
| Diameter 1 [mm] | 30 |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
- -70%
RADIATOR Cap Citroen/Fiat/Peugeot Openingsdruk : 1,0BAR
| Voor fabrikant | Fiat/PSA |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1 |
- -70%
RADIATOR Klemring groot 16mm - 22mm
| Diameter tot [mm] | 22 |
| Diameter van [mm] | 16 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Staal |
- -70%
Universeel, Rubber
| Diameter 1 [mm] | 31 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 3,5 |
- -30%
RADIATOR O-Ring 36 x 3,5mm
| Diameter 1 [mm] | 36 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 3,5 |
- -70%
Universeel, Rubber
| Diameter 1 [mm] | 32 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 4 |
