Van Wezel auto-onderdelen
ACHTERLICHT LINKS Met plaatverlichting en mistachterlicht . 200 x 110
| Artikelnummer paar | 9902924 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS Met plaatverlichting en achteruitrijlicht . 200 x 110
| Artikelnummer paar | 9902923 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OPTIEK L.& R. SAE 5"3/4 H4 +STDLICHT 146mm
| Lampglas uitvoering | Gebogen glas |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Pasvorm | Universeel |
| Diameter (inch) | 5 3/4 |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Diameter [mm] | 146 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT DC04 1500X800X0.8 . Extra dieptrekkwaliteit
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC 04 |
| DIN / ISO | EN 10130 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Plaattype | Dieptrekplaat |
| Lengte [mm] | 1500 |
| Breedte [mm] | 800 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR Cap Big (Japanese Maker) Openingsdruk : 0,9BAR
| Diameter 1 [mm] | 590 |
| Productieland van het voertuig | Japan |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 0,9 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR Cap Small (Japanes.Maker) Openingsdruk : 0,9BAR
| Diameter 1 [mm] | 28 |
| Productieland van het voertuig | Japan |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 0,9 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR Cap Small (Japanes.Maker) Openingsdruk : 1,1BAR
| Productieland van het voertuig | Japan |
| Versie | KV45 |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1,1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR Cap Small New Model(Jap.) Openingsdruk : 0,9BAR
| Diameter 1 [mm] | 16 |
| Diameter 2 [mm] | 25 |
| Productieland van het voertuig | Japan |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 0,9 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR Cap Small New Model(Jap.) Openingsdruk : 1,1BAR
| Smalle uitvoering | |
| Productieland van het voertuig | Japan |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1,1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR Cap Citroen/Fiat/Peugeot Openingsdruk : 1,4BAR
| Voor fabrikant | Fiat/PSA |
| Diameter 1 [mm] | 30 |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR O-Ring 11,91 x 2,62 mm
| Diameter 1 [mm] | 11 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 2,62 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR O-Ring 13,94 x 2,62 mm
| Diameter 1 [mm] | 13,94 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 2,62 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR O-Ring 15,54 x 2,62 mm
| Diameter 1 [mm] | 15 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 2,62 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR Adapter overflow pipe 16mm -> 8mm
| Diameter 1/2 [mm] | 16 -> 8 |
| Pasvorm | Universeel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR Rubberen dop 8mm
| Diameter 1 [mm] | 8 |
| Pasvorm | Universeel |
| Naloop/terugloop | Voor terugloop |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR Rubberen dop 15mm
| Binnendiameter 1 van [mm] | 15 |
| Diameter [mm] | 25 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR Rubberen dop 17mm
| Diameter 1 [mm] | 18 |
| Pasvorm | Universeel |
| Naloop/terugloop | Voor terugloop |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR O-Ring 17,86 x 2,62 mm
| Diameter 1 [mm] | 17 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 2,62 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR O-Ring 22,22 x 2,62 mm
| Diameter 1 [mm] | 22,22 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 2,62 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR Fluid level indicat. plug
| Pasvorm | Universeel |
| Verwarming / Koeling | Met koelvloeistofniveauschakelaar aansluiting |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR Klemring klein 8mm - 12mm
| Wrijvingsvlakbreedte (mm) | 12 |
| Diameter van [mm] | 8 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Staal |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR Afdicht.schroef M14x1,5
| Pasvorm | Universeel |
| Schroefdraadmaat | 14 X 1,5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR Afdicht.schroef M16x1,5
| Pasvorm | Universeel |
| Schroefdraadmaat | 16 X 1,5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR Afdicht.schroef M18x1,5
| Pasvorm | Universeel |
| Schroefdraadmaat | M 18 X 1,5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR KACHEL Alle Type Denso 153x180x27
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 18,8 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 18,8 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netlengte [mm] | 153 |
| Netbreedte [mm] | 180 |
| Netdiepte [mm] | 27 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
ACHTERLICHT LINKS Buiten
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5894922 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
VOORBUMPER
| Voertuiglijn/-variant | GT Sport / GTi |
| Inbouwplaats | Voor |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
R 32, Links, Buitenste deel, OES
| Voertuiglijn/-variant | R 32 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | H6W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5893926 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Fabrikant | AL |
- -32%
Rechts, R 32, Buitenste deel, OES
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voertuiglijn/-variant | R 32 |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | H6W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5893925 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Fabrikant | AL |
- -32%
ACHTERLICHT LINKS Binnen R32
| Voertuiglijn/-variant | R 32 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | H6W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5893928 |
| Fabrikant | AL |
- -31%
Rechts, R 32, Binnenste deel, OES
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voertuiglijn/-variant | R 32 |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | H6W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5893927 |
| Fabrikant | AL |
- -31%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 5893966 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -24%
