Van Wezel auto-onderdelen
BEVEST.SPATBORD L. Voorste deel
| Lange uitvoering | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Plaattype | Aanzetpaneel |
| Sectie | Voorste deel |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Artikelnummer paar | 4407320 |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
BEVEST.SPATBORD R. Voorste deel
| Lange uitvoering | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Plaattype | Aanzetpaneel |
| Sectie | Voorste deel |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Artikelnummer paar | 4407319 |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
BUMPERSPOILER -20 Niet RS, GT
| Inbouwplaats | Voor |
| Modeljaar tot | 2020 |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | RS, GT |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Niet voor facelift | |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
BUMPERSTEUN RECHTS ACHTER BUITEN 5-D. Glijsteun
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Bumperuitvoering | Geleideprofiel |
| Sectie | Buitenste deel |
| Artikelnummer paar | 4407537 |
- -70%
ACHTERBUMPER IN PRIMER 5 D. -Gaten voor dodehoek sensor Niet RS
| Inbouwplaats | Achter |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | RS |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
ACHTERBUMPER IN PRIMER 5 D. +2 Gaten voor dodehoek sensor Niet RS
| Niet voor voertuiglijn/-variant | RS |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dodehoekassistent |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Aantal gaten | 2 |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
LUCHTGRILLE ONDER SET (Links+Rechts) -20 +M.L. Niet GT, RS
| Modeljaar tot | 2020 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | GT, RS |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor mistlampen |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
LUCHTGRILLE ONDER SET (Links+Rechts) -20 Chrome Lijsten Niet GT
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Modeljaar tot | 2020 |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | RS, GT |
| Styling | Met sierlijst |
| Hoeveelheid | Set |
| Frame kleur | Chroom |
- -70%
VOORFRONT
| Plaattype | Deel compleet |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
VOORPINKLICHT L. -20 In Bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Modeljaar tot | 2020 |
| Kleur | Wit |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | GT |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4407908 |
- -70%
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS Niet voor Spiegel met Dodehoeksensor
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder dodehoekassistent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Artikelnummer paar | 4407916 |
| Sectie | Onderste deel |
| Korte uitvoering |
- -70%
REFLECTOR RECHTS 20+ 5-Deurs
| Modeljaar vanaf | 2020 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 4407929 |
- -70%
DUBBELE KOPLAMP VOOR L. H7+H7 +Elektrische Regeling Met dagrijlicht (LED) : 6 LED
| Inbouwplaats | Links |
| Modeljaar tot | 2020 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Aantal LED's | 6 |
| Artikelnummer paar | 4407964 |
- -70%
DUBBELE KOPLAMP VOOR L. H7+H7 VALEO +Elektrische Regeling Met dagrijlicht (LED) : 6 LED
| Kwaliteit | OES |
| Modeljaar tot | 2020 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Aantal LED's | 6 |
| Artikelnummer paar | 4407964V |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
DUBBELE KOPLAMP VOOR R. H7+H7 VALEO +Elektrische Regeling Met dagrijlicht (LED) : 6 LED
| Kwaliteit | OES |
| Modeljaar tot | 2020 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Aantal LED's | 6 |
| Artikelnummer paar | 4407963V |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
DUBBELE KOPLAMP VOOR L. -20 LED VALEO
| Kwaliteit | OES |
| Modeljaar tot | 2020 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem, Met beschrifting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4407966V |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
DUBBELE KOPLAMP VOOR R. -20 LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Modeljaar tot | 2020 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem, Zonder beschrifting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4407965 |
- -70%
DUBBELE KOPLAMP VOOR R. -20 LED VALEO
| Kwaliteit | OES |
| Modeljaar tot | 2020 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem, Met beschrifting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4407965V |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
DUBBELE KOPLAMP VOOR L. -20 LED VALEO Frame: Zwart (Type RS)
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Links |
| Modeljaar tot | 2020 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem, Met beschrifting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 4407986V |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
DUBBELE KOPLAMP VOOR R. -20 LED VALEO Frame: Zwart (Type RS)
| Kwaliteit | OES |
| Modeljaar tot | 2020 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem, Met beschrifting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 4407985V |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Buitenspiegel rechts, LED, voor voertuigen zonder dodehoekassistent, Met kap
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder dodehoekassistent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Artikelnummer paar | 4407917 |
| Sectie | Onderste deel |
| Korte uitvoering | |
| Lichtverdeling | Wegverlichting |
- -70%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Modeljaar tot | 2020 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | RS |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 4407988 |
| Niet voor facelift |
- -70%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED
| Modeljaar tot | 2020 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | RS |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 4407987 |
| Niet voor facelift |
- -70%
Chroom
| Bouwjaar vanaf | 06-2020 |
| Kleur | Chroom |
| Voor facelift |
- -70%
RS
| Voor facelift | |
| Bouwjaar vanaf | 06-2020 |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | RS |
- -70%
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS Niet voor Spiegel met Dodehoeksensor
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder dodehoekassistent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Artikelnummer paar | 4407915 |
| Sectie | Onderste deel |
| Korte uitvoering |
- -70%
PLAAT VERZINKT PLAAT 500 X 330 X0.7
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 330 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
- -70%
PLAAT GEOLIED PLAAT 1000 X2000 X1.5
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC01 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 1,5 |
- -70%
PLAAT VERZINKT PLAAT 2000 X1000 X1.5
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 1,5 |
- -70%
RADIATOR Cap Citroen/Fiat/Peugeot Openingsdruk : 1,0BAR
| Voor fabrikant | Fiat/PSA |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1 |
- -70%
RADIATOR Klemring groot 16mm - 22mm
| Diameter tot [mm] | 22 |
| Diameter van [mm] | 16 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Staal |
- -70%
Universeel, Rubber
| Diameter 1 [mm] | 31 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 3,5 |
- -30%
