Van Wezel auto-onderdelen
KOPLAMP LINKS MET PINKL. H7+H7 +Elek.Mot.
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Donkergrijs |
| Artikelnummer paar | 5740962 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS MET PINKL. H7+H7 +Elek.Mot. VALEO
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Donkergrijs |
| Artikelnummer paar | 5740962V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. H7+H7 +Elek.Mot.
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Donkergrijs |
| Artikelnummer paar | 5740961 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. H7+H7 +Elek.Mot. VALEO
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Donkergrijs |
| Artikelnummer paar | 5740961V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
MISTLICHT LINKS H8+H8
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8/H8 |
| Lichtfunctie | Zonder daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting, voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Artikelnummer paar | 5740996 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
MISTLICHT RECHTS H8+H8
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8/H8 |
| Lichtfunctie | Zonder daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting, voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Artikelnummer paar | 5740995 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
MISTLICHT LINKS H8 +Dagrijlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, H8 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Artikelnummer paar | 5740998 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
MISTLICHT RECHTS H8 +Dagrijlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, H8 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Artikelnummer paar | 5740997 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS -Bodemlicht LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit-transparant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Leaving Home functie |
| Artikelnummer paar | 5772915 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS +Bodemlicht LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit-transparant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Artikelnummer paar | 5772917 |
| Lichtverdeling | Wegverlichting |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
EXPANSIE VENTIEL Alle
| Voor OE nummer | 6N0820679/1K0820679 |
| Inbouwplaats | Voor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
CONDENSOR MET DROGER 1.6 / 1.6 FSi / 2.0 FSi 575x440x16
| Bouwjaar tot | 11-2011 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 575 |
| Netbreedte [mm] | 440 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR KACHEL Alle 160x178x26
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 37,66 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 37,66 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 160 |
| Netbreedte [mm] | 178 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DROGER FLES Alle Type Showa
| Bouwjaar vanaf | 12-2011 |
| Voor fabrikant | Type Showa/Keihin |
| Optioneel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
STOFSCHILD ACHTER RECHTS Niet Quattro
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 282 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Artikelnummer paar | 5839373 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
KAP VOOR BUITENSPIEGEL RECHTS 09+ Primer
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Hagus |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 5849843 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
MOTOR + SCHROEFVENTILATOR 1.8/2.0 TFSi Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor fabrikant | Typ Siemens |
| Diameter [mm] | 295 |
| Nominaal vermogen 1 [W] | 220 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
MOTOR + SCHROEFVENTILATOR 1.8/2.0 TFSi Links
| Inbouwplaats | Links |
| Voor fabrikant | Typ Siemens |
| Diameter [mm] | 360 |
| Nominaal vermogen 1 [W] | 300 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
KADER + DUBBELVENTILATOR 1.8/2.0 TFSi (680x460)
| Lengte 1 [mm] | 680 |
| Hoogte 1 [mm] | 460 |
| Verwarming / Koeling | Dubbele ventilator |
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ventilatorraamwerk |
| Diameter 1 [mm] | 295 |
| Diameter 2 [mm] | 360 |
| Nominaal vermogen 1 [W] | 150 |
| Nominaal vermogen 2 [W] | 220 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
STOFSCHILD VOOR RECHTS Voor remschijf : 312x25
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Diameter 1 [mm] | 325 |
| Diameter 2 [mm] | 140 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Artikelnummer paar | 7622371 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Onder, Links voor, Wiellooprand, Achterste deel
| Inbouwplaats | Onder, Links voor |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Sectie | Achterste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Artikelnummer paar | 5839156 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ACHTERBUMPER Break +6 Gaten voor ParkAssist +Gaten voor sierlijst
| Inbouwplaats | Achter |
| Bumperuitvoering | Met gaten / montahemogelijkheid voor smalle sierlijsten |
| Oppervlakte | Glad, Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gaten voor sier-/stootlijst, met gat(en) voor parkeerassistent |
| Aantal gaten | 6 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VERSTERKER VOORBUMPER
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Inbouwplaats | Voor |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VERSTERKER VOORBUMPER Onderkant
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Sectie | Onderste deel |
| Inbouwplaats | Voor |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VERSTERKER VOORBUMPER Midden
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Sectie | Middenste deel |
| Inbouwplaats | Voor |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR MOTOR 1.6 TDi / 2.0 TDi Met filterbehuizing
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefiltterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR MOTOR 1.6 TDi / 2.0 TDi 110x69x50 Zonder filterbehuizing
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder oliefilterbehuizing, Met toebehoren |
| Netlengte [mm] | 110 |
| Netbreedte [mm] | 69 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR AUTOMATISCHE VERSNELLINGSBAK Alle 180x112x45 Rechthoekig
| Vorm | Hoekig |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 180 |
| Netbreedte [mm] | 112 |
| Netdiepte [mm] | 45 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RUITENWISSER STANG
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
