Van Wezel auto-onderdelen
VOORSPATBORD RECHTS Metaal
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Plaattype | Deel compleet |
| Materiaal | Staal |
| Artikelnummer paar | 3091657 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MOTORKAP VOOR Metaal
| Bouwjaar tot | 06-2011 |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | AMG |
| Materiaal | Staal |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
KOPLAMPPANEEL L.
| Bouwjaar tot | 06-2011 |
| Inbouwplaats | Links |
| Plaattype | Koplamprand |
| Artikelnummer paar | 3091662 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ONDERDWARSLIG. VOORPANEEL Aluminium
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 06-2011 |
| Plaattype | Deel compleet |
| Materiaal | Aluminium |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SPIEGELGLAS LINKS -08 Asfer.Verwarmd
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Links |
| Modeljaar tot | 2009 |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 3091838 |
| Niet voor facelift | |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORBUMPERLIJST LINKS Chroom Elegance/AvantGarde
| Inbouwplaats | Links voor |
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Voertuiglijn/-variant | Elegance/Avantgarde |
| Kleur | Chroom |
| Sectie | Buitenste deel |
| Artikelnummer paar | 3097482 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORBUMPERLIJST RECHTS Chroom Elegance/AvantGarde
| Voertuiglijn/-variant | Elegance/Avantgarde |
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Chroom |
| Sectie | Buitenste deel |
| Artikelnummer paar | 3097481 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LUCHTGRILLE ONDER LINKS Voor voertuigen met daglicht (LED)
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | AMG |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (LED) |
| Artikelnummer paar | 3097598 |
| Voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LUCHTGRILLE ONDER RECHTS Voor voertuigen met daglicht (LED)
| Niet voor voertuiglijn/-variant | AMG |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (LED) |
| Artikelnummer paar | 3097597 |
| Voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MOTORKAP VOOR Aluminium
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel Break
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3097935 |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DUBBELE KOPLAMP VOOR L. H7+H7 +Elek.Mot.
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 3097962 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LUCHTGRILLE ONDER RECHTS Classic / Elegance +M.L. Niet voor wagens met Xenon verlichting
| Bouwjaar tot | 06-2011 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | AMG |
| Voertuiglijn/-variant | Classic/Elegance |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Xenon verlichting |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor mistlampen |
| Artikelnummer paar | 3091591 |
| Vorm | Rond |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EXPANSIE VENTIEL C180 --> C63 AMG
| Diameter persleidingaansluiting [mm] | 17,8 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 13,8 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR KACHEL ALL 180x205x32
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 18,3 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 18,3 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 180 |
| Netbreedte [mm] | 205 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DROGER FLES C 180 --> C 350
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Filter type | Filter insert |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
AIRCO COMPRESSOR C220 CDI 13+ Aircocompressor zonder elektronische koppeling
| Voor fabrikant | Type Denso |
| Modeljaar vanaf | 2011 |
| Voor facelift | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder magneetkoppeling |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Gedeeltelijk bevuld |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR MOTOR 2.2 CRD Met filterbehuizing
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met toebehoren, met oliefiltterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR MOTOR 2.2 CRD Zonder filterbehuizing
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder oliefilterbehuizing, Met toebehoren |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SPIEGELGLAS LINKS Verwarmbaar, Asferisch Dodehoekbewakingssysteem
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Artikelnummer paar | 3044836 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DAGLICHT LINKS Rond 'CL'
| Voertuiglijn/-variant | Classic |
| Inbouwplaats | Links |
| Vorm | Rond |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 3044958 |
| Lamptype | PSX26W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DAGLICHT RECHTS Rond 'CL'
| Voertuiglijn/-variant | Classic |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Vorm | Rond |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 3044957 |
| Lamptype | PSX26W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DAGLICHT RECHTS -15 Rond LED Niet AMG
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | AMG Pack |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Vorm | Rond |
| Artikelnummer paar | 3054957 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS +BREAK Clas/Eleg. ULO
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Voertuiglijn/-variant | Classic/Elegance |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3090922U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Fabrikant | Ulo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS +BREAK AvantGarde ULO
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 12-2010 |
| Voertuiglijn/-variant | Avantgarde |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3090924U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
| Fabrikant | Ulo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DORPEL LINKS 4-Deurs
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Artikelnummer paar | 3091104 |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STOFSCHILD VOOR LINKS Niet 63 AMG Niet 4-matic
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Diameter 1 [mm] | 50 |
| Diameter 2 [mm] | 350 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Artikelnummer paar | 3091372 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STOFSCHILD VOOR RECHTS Niet 63 AMG Niet 4-matic
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Diameter 1 [mm] | 50 |
| Diameter 2 [mm] | 350 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Artikelnummer paar | 3091371 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DEURSIERLIJST VOOR LINKS (4/5 D) Elegance/AvantGarde
| Inbouwplaats | Links voor |
| Bouwjaar tot | 06-2011 |
| Voertuiglijn/-variant | Elegance/AvantGarde |
| Artikelnummer paar | 3091424 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERDEURSIERLIJST LINKS Elegance/AvantGarde
| Bouwjaar tot | 06-2011 |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Voertuiglijn/-variant | Elegance/AvantGarde |
| Artikelnummer paar | 3091426 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERDEURSIERLIJST RECHTS Elegance/AvantGarde
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Bouwjaar tot | 06-2011 |
| Voertuiglijn/-variant | Elegance/AvantGarde |
| Artikelnummer paar | 3091425 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORBUMPER AMG Pack +6 Gaten voor ParkAssist +Gaten voor Koplampsproeiers
| Modeljaar tot | 2009 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voertuiglijn/-variant | AMG |
| Oppervlakte | Glad, Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor trekhaak, met gat(en) voor sproeier, met gat(en) voor parkeerassistent, met gat(en) voor mistlampen |
| Aantal gaten | 6 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
