Vaico auto-onderdelen
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Gegoten staal, met rubberlager
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1020 |
| Artikelnummer paar | V24-0331 |
- -12%
Vooras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, BOSCH, Met remzadelschroef
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 136,8 |
| Dikte [mm] | 19,4 |
| Hoogte [mm] | 57,4 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | BOSCH |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
Achteras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Lucas
| Bouwjaar tot | 06-2011 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 95,6 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 43,8 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Lucas |
Vooras, BOSCH, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 136,8 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 57,4 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Hoogte 1 [mm] | 57,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | BOSCH |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 220 |
| Breedte 1 [mm] | 136,8 |
| Dikte 1 [mm] | 18,3 |
Mechanisch, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 23 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 58 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -44%
Achteras, massief
| Hoogte van remschijfnaaf [mm] | 29 |
| Minimale dikte [mm] | 9,2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 11 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Buitendiameter [mm] | 240,5 |
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 20,2 |
| Hoogte van remschijfnaaf [mm] | 21,4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Hoogte [mm] | 43,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Buitendiameter [mm] | 284 |
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
Rechts
| Breedte [mm] | 29,0 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -24%
Achter
| Lengte [mm] | 456 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Slag [mm] | 163 |
| Uitwerpkracht [N] | 350 |
M14 x 1,5, Staal, TX 45, Binnen Torx
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | TX 45 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10,5 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
Stuk, 5/1, Fles
| Hoeveelheid | Stuk |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 178, VW G 052 512, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMWMTF LT-3, BMW 83 22 7 533 818 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
Voor voert. met stuurbekrachtiging, Pijpfilter
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Flensdiameter [mm] | 10 |
| Filter type | Pijpfilter |
Na katalysator
| Voor OE nummer | 46459258 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
- -41%
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Modeljaar tot | 2023 |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Modeljaar tot | 2023 |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
| Modeljaar tot | 2023 |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Modeljaar tot | 2023 |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
| Modeljaar tot | 2023 |
