×
Abarth 500 / 595 / 695 1.4 (312.AXT1A) (140kW) 312.AXT1A
Vaico auto-onderdelen
€ 29,31
€ 29,31
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Vaico V40-0751
M14 x 1,5, Staal, TX 45, Binnen Torx
V40-0751
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | TX 45 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10,5 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
€ 2,42
€ 2,90
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0611
Stuk, 5/1, Fles, VW G 070 726
V60-0611
| Hoeveelheid | Stuk |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 178, VW G 052 512, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMWMTF LT-3, BMW 83 22 7 533 818 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
€ 60,43
€ 60,43
Tijdelijk uitverkocht
Hydrauliekfilter Vaico V99-0005
Voor voert. met stuurbekrachtiging, Pijpfilter
V99-0005
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Flensdiameter [mm] | 10 |
| Filter type | Pijpfilter |
€ 18,91
€ 29,89
Tijdelijk uitverkocht
Pakking, uitlaatpijp Vaico V24-1410
Na katalysator
V24-1410
| Voor OE nummer | 46459258 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
€ 12,32
€ 7,27
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0513
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0513
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 28,34
€ 28,34
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0514
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0514
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
€ 136,00
€ 136,00
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0515
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0515
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
€ 522,24
€ 522,24
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0517
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0517
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 5.156,54
€ 5.156,54
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0518
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0518
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
€ 24.543,12
€ 24.543,12
Tijdelijk uitverkocht
