Vaico auto-onderdelen
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Plaatstaal, V25-2731
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 21 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | V25-2731 |
Enkelvoudigedraagarm, Achteras rechts, Achteras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 560 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Plaatstaal, V25-2739
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 21 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | V25-2739 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Plaatstaal, V25-2738
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 21 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | V25-2738 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Met trillingsdemper, Achteras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Ate
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte 1 [mm] | 53,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 48,6 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Ate |
| Breedte 1 [mm] | 123 |
| Breedte 2 [mm] | 123 |
Achteras, massief
| Minimale dikte [mm] | 9 |
| Hoogte van remschijfnaaf [mm] | 29,8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 11 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 40,8 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Buitendiameter [mm] | 302 |
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 25 |
| Dikte [mm] | 50,1 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 27 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 63 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 308 |
M14 x 1,5, Buiten zeszijdig
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 21 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
Precies passend, Voor, Textiel
| Pasvorm | Precies passend |
| Aantal matten | 4 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Textiel |
Precies passend, Voor, Rubber
| Pasvorm | Precies passend |
| Aantal matten | 4 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Rubber |
Set, 8F57, 8F40, 8F35
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | 8F57, 8F40, 8F35 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -28%
Set, 8F57, 8F40, 8F35
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | 8F57, 8F40, 8F35 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor oliespoeling |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -29%
Automatische versnellingsbak, Koude zijde, Pijpleiding naar motorblok, zwart
| Slanglengte [mm] | 82 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Turboladerleiding | Koude zijde, Pijpleiding naar motorblok |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 53 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 58 |
- -24%
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Versnellingsbaknummer | B6 Plus 6/1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Versnellingsbaknummer | B6 Plus 6/1 |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Versnellingsbaknummer | B6 Plus 6/1 |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Versnellingsbaknummer | B6 Plus 6/1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Versnellingsbaknummer | B6 Plus 6/1 |
