Vaico auto-onderdelen
Dubbelklem, voor middendemper
| Diameter [mm] | 55 |
| Pijpverbinder | Dubbelklem |
| Uitlaatsysteem | Voor middendemper |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -5%
Filter insert, 09G, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 09G |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
HFR/HFS/HFT, HTM/HTN/HTP, JTY/JUG/JUH, KBV/KGH/KGJ
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Versnellingsbak ID | HFR/HFS/HFT, HTM/HTN/HTP, JTY/JUG/JUH, KBV/KGH/KGJ, KGK/KGL |
| Type versnellingsbak | 09G |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Direct Shift Gearbox |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -33%
Zwart, Aan beide zijden
| Buitendiameter [mm] | 22, 8 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte [mm] | 450 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Slag [mm] | 168 |
| Uitwerpkracht [N] | 535 |
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 15 |
| Breedte [mm] | 135,0 |
| Materiaal pakking | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Diameter [mm] | 135 |
Roestvrij staal, Rubber met voering van stof, Links
| Materiaal compressiering/afdichtingsring | Roestvrij staal |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Links |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 62 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 66 |
Roestvrij staal, Rubber met voering van stof, rechts, Intercooler, inlaatluchtkoeler
| Materiaal compressiering/afdichtingsring | Roestvrij staal |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Rechts, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
Roestvrij staal, Rubber met voering van stof
| Materiaal compressiering/afdichtingsring | Roestvrij staal |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
1ZM, Vooras links, 1K-4-000 001, 1ZF
| Voor PR nummer | 1ZM, 1ZF |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1K-4-000 001, 1K-6-000 001 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1K-5B 162 040, 1K-5P 108 281, 1K-5U 027 667, 1K-5W 572 544, 1K-9-200 000 |
| Blokkenscheiding | |
| Voor OE nummer | 1K0407255P |
| Artikelnummer paar | V10-3035 |
Vooras rechts, 1K0407256P, V10-3034
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1K0407256P |
| Artikelnummer paar | V10-3034 |
1K-5B 162 041, 1ZF, Vooras links, 1K-5P 027 668
| Buitendiameter 1 [mm] | 49,6 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1K-5B 162 041, 1K-5P 027 668, 1K-5W 572 545, 1K-5P 108 282 |
| Voor PR nummer | 1ZF |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 1K0407255T |
| Artikelnummer paar | V10-3037 |
Vooras rechts, 1ZF, 1K-5B 162 041, 1K-5P 108 282
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor PR nummer | 1ZF |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1K-5B 162 041, 1K-5P 108 282, 1K-5P 027 668, 1K-5W 572 545 |
| Voor OE nummer | 1K0407256T |
| Artikelnummer paar | V10-3036 |
- -21%
Set, 09G, TF-60SN, 09M
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | 09G, TF-60SN, 09M |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -6%
Set, 09G, TF-60SN, 09M
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | 09G, TF-60SN, 09M |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Optioneel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Zonder olie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Set, 09G, TF-60SN, 09M
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | 09G, TF-60SN, 09M |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Inhoud [liter] | 9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met hoeveelheid olie voor oliespoeling |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -30%
Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Binnendiameter [mm] | 21,8 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Dikte [mm] | 7 |
Voorkant, 03G 105 021 C
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Voor OE nummer | 03G 105 021 C |
| Dikte [mm] | 10 |
Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, G1A
| TecDoc-motornummer | 18910 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor PR nummer | G1A |
- -60%
Vlakkop, M14 x 1,5, N 016 027 6
| Schroeven / moerenuitvoering | Vlakkop |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | N 016 027 6 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
Gemoffeld, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Zonder pakking, Met olieaftapschroef
| Oppervlakte | Gemoffeld |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Lengte [mm] | 320 |
| Breedte [mm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Met olieaftapschroef |
| Carterpanmateriaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder oliekuipafdichting, Met afdichtring |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V10-3218, V60-0101, V10-0444 |
1K-6-000 001, Elektrisch hydraulisch, Met afdichtring, Ovaal
| TecDoc-motornummer | 18910 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1K-6-000 001 |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -42%
Set, Vooras links, 1K0 407 151 AC, voor driehoeksdraagarm
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 1K0 407 151 AC |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Artikelnummer paar | V10-3929 |
Set, Vooras rechts, 1K0 407 152 AC, voor driehoeksdraagarm
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1K0 407 152 AC |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Artikelnummer paar | V10-3909 |
Aanvoerzijde, Hydraulisch
| TecDoc-motornummer | 18910 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aantal tanden | 36 |
- -27%
