Vaico auto-onderdelen
Rubber, DQ200, Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aantal gaten voor montage | 11 |
| Materiaal | Rubber |
| Type versnellingsbak | DQ200 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling |
- -60%
G060175A2, Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing, HALDEX GEN V / 5, Met afdichtring
| Fabrieksadvies voor olie | G060175A2 |
| Inhoud [liter] | 0,85 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing, Met afdichtring, Met schroeven |
| Koppeling-ID | HALDEX GEN V / 5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -32%
DQ200, 0AM
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Type versnellingsbak | DQ200, 0AM |
- -65%
7MM, 06.10.2014, met pakking cilinderkopdeksel, Met ontluchtingsklep
| Voor PR nummer | 7MM |
| Productiedatum vanaf | 06.10.2014 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking cilinderkopdeksel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep, Met schroeven, Met afsluitdeksel |
| Materiaal | Kunststof |
- -28%
- -30%
25.05.2014, 7MJ,7MM, 26.05.2014, Metaal
| Productiedatum tot | 25.05.2014 |
| Blokkenscheiding | |
| Voor gecombineerd PR nummer | 7MJ,7MM |
| Productiedatum vanaf | 26.05.2014 |
| Materiaal | Metaal |
| Koelleiding | Van waterslang naar extra waterpomp |
- -37%
Vooras links, Staal
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Staal |
- -28%
Vooras rechts, Staal, V10-9508
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Staal |
| Artikelnummer paar | V10-9508 |
Voor voertuigen zonder actieve koolstofreservoir, Bovenaan, 04L 109 107 E
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder actieve koolstofreservoir |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Voor OE nummer | 04L 109 107 E |
- -24%
Met pakking, met afdichtringen, Incl schroefset, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met afdichtringen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen |
| Type versnellingsbak | DQ200 |
- -30%
Met olieaftapschroef, Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing, Met pakking, met afdichtringen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, Met pakking, met afdichtringen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing, Incl schroefset |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen |
| Type versnellingsbak | DQ200 |
- -30%
Fles, groen, Deels synthetisch, Mercedes Benz 345,0
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Fabrieksadvies voor olie | Mercedes Benz 345,0, VOLVO 1161529, BMW 81 22 9 407 758, PSA S71 2710, Ford WSS-M2C204-A, Opel 1940 715, Porsche 000 043 203, Opel B 040 00 70, Opel 1940 766, AUDI-VW TL 52 146, PSA 9730,A5, BMW 83 29 0 429 576, VA-002-SYNT |
| Inhoud [liter] | 20 |
Fles, groen, Deels synthetisch, PSA S71 2710
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA S71 2710, BMW 83 29 0 429 576, Ford WSS-M2C204-A, VOLVO 1161529, Opel 1940 766, PSA 9730,A5, Mercedes Benz 345,0, Porsche 000 043 203, VA-002-SYNT, AUDI-VW TL 52 146, Opel B 040 00 70, Opel 1940 715, BMW 81 22 9 407 758 |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Type versnellingsbak | 02Q (MQ350) |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Type versnellingsbak | 02Q (MQ350) |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Type versnellingsbak | 02Q (MQ350) |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Type versnellingsbak | 02Q (MQ350) |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Type versnellingsbak | 02Q (MQ350) |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
Hete zijde, van pijp naar pijp, Silicoon, zwart
| Slanglengte [mm] | 170 |
| Turboladerleiding | Hete zijde, van pijp naar pijp |
| Materiaal | Silicoon |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 51 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 51 |
- -25%
