×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Vaico Koelvloeistofflens
Koelvloeistofflens Vaico V24-1333
Kunststof, Met pakking
V24-1333
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 504377461 |
€ 9,44
€ 14,82
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Vaico V24-1334
Kunststof, Met pakking
V24-1334
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 504007644 |
€ 8,64
€ 13,56
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Vaico V25-2634
Kunststof, Waterpomp
V25-2634
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
€ 11,41
€ 18,14
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Vaico V42-0216
Kunststof, Cilinderkop, Thermostaat
V42-0216
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Cilinderkop, Thermostaat |
€ 5,29
€ 7,88
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Vaico V46-1277
Kunststof, Waterpomp
V46-1277
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
€ 9,75
€ 15,02
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Vaico V10-5868
Cilinderkop
V10-5868
| Binnendiameter 2 [mm] | 8, 32, 23 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
€ 13,66
€ 21,72
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Vaico V10-5995
Met pakking, 03L 121 131 K, Met sensor
V10-5995
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 03L 121 131 K |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
€ 16,56
€ 24,51
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Vaico V10-6547
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Kunststof, 5Q0 121 087A
V10-6547
| Hoek [°] | 45 |
| Voor leidingdiameter [mm] | 20, 12 |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Voor OE nummer | 5Q0 121 087A |
| Inbouwplaats | Achter |
€ 3,12
€ 5,18
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Vaico V10-6548
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Kunststof, Met pakking, rechts
V10-6548
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Rechts |
€ 6,36
€ 8,98
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Vaico V10-6549
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Kunststof, 5Q0 121 087 F
V10-6549
| Hoek [°] | 90 |
| Voor leidingdiameter [mm] | 8, 20 |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Voor OE nummer | 5Q0 121 087 F |
€ 3,05
€ 5,06
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Vaico V10-6550
Kunststof, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), 5Q0 121 619A
V10-6550
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Materiaal | Kunststof, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Voor OE nummer | 5Q0 121 619A |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
€ 2,70
€ 4,23
Tijdelijk uitverkocht
