TYC auto-onderdelen
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, P21W, H4
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | P21W, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, P21W, H4
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | P21W, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7, H15
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, H15 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7, H15
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, H15 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -44%
Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterklep, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
- -44%
Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
- -45%
Rechts, ECE-getest, voor voertuigen met achterklep, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, voor voertuigen met achterklep, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterklep, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterklep, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterklep, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, voor voertuigen met achterklep, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, voor voertuigen met achterklep, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, voor voertuigen met achterklep, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met achterklep, voor voertuigen zonder hoog dak, ECE-getest, LED
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep, voor voertuigen zonder hoog dak |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterklep, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, HB4, ECE-getest, met hoeklamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, HB4, ECE-getest, met hoeklamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met gloeilamp, C5W
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Bouwjaar tot | 05-2012 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links achter |
| Bouwjaar tot | 05-2012 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -33%
Koelribben mechanisch gelast
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 710 |
| Netbreedte [mm] | 468 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 34 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 34 |
- -59%
- -48%
