TYC auto-onderdelen
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 11-2010 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 11-2010 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 11-2010 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, chroom
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar vanaf | 11-2010 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aan beide zijden, inbouw aan zijkant, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, inbouw aan zijkant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar vanaf | 11-2010 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Bouwjaar vanaf | 11-2010 |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, H27W/2, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 11-2010 |
| Lamptype | H27W/2 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar vanaf | 11-2010 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -13%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, zwart
| Bouwjaar vanaf | 11-2010 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -13%
Rechts, H27W/2, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 11-2010 |
| Lamptype | H27W/2 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -30%
Rechts, H27W/2, ECE-getest
| Bouwjaar vanaf | 11-2010 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H27W/2 |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, H27W/2, ECE-getest
| Bouwjaar vanaf | 11-2010 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H27W/2 |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, ECE-getest, Instellen: kabel, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar vanaf | 11-2010 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Instellen |
- -31%
