TYC auto-onderdelen
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H15, H7
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, ECE-getest
| Bouwjaar tot | 05-2011 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 05-2011 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H15, H7
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Bouwjaar tot | 12-2008 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -9%
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Bouwjaar tot | 12-2008 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -9%
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest, Met zijlicht
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Bouwjaar tot | 12-2008 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest, Met zijlicht
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Bouwjaar tot | 12-2008 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Bouwjaar vanaf | 01-2009 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -25%
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Bouwjaar vanaf | 01-2009 |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -25%
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest, Met zijlicht
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Bouwjaar vanaf | 01-2009 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
- -29%
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest, Met zijlicht
| Bouwjaar vanaf | 01-2009 |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, HB4, ECE-getest, met hoeklamp
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, HB4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 05-2011 |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -30%
Links, HB4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 05-2011 |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -30%
Links, HB4, ECE-getest, met hoeklamp
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W16W, Met gloeilamp, ECE-getest, rechts
| Lamptype | W16W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W16W, Met gloeilamp, ECE-getest, Links
| Lamptype | W16W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Links |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Bouwjaar tot | 10-2013 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Aan beide zijden, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Bouwjaar tot | 12-2016 |
| Bouwjaar vanaf | 06-2013 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -29%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Bouwjaar vanaf | 11-2013 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Aan beide zijden, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Bouwjaar vanaf | 12-2016 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -30%
Rechts achter, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Registratietype | ECE-getest |
- -31%
Links achter, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links achter |
| Registratietype | ECE-getest |
- -31%
Koelribben mechanisch gelast
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 452 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 33 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 32 |
- -63%
Voor voertuigen met airco (manueel), voor voertuigen zonder airco
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel), voor voertuigen zonder airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 324 |
- -49%
Voor voertuigen met automatische airco, Zonder weerstand
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Vermogen [W] | 320 |
- -48%
Voor voertuigen met automatische airco, Met weerstand
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Vermogen [W] | 320 |
- -60%
