TYC auto-onderdelen
Rechts, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Versie | Fits V- and H-System |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Versie | Fits V- and H-System |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, wit, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -1%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
- -33%
Rechts, HB4, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, HB4, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H-system, Electrisch, H-System
| Versie | H-system |
| Werkwijze | Electrisch |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco, Dubbele ventilator, Met ventilatorraamwerk
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Nominaal vermogen [W] | 220 |
| Verwarming / Koeling | Dubbele ventilator |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal ventilatorbladen | 14 |
| Diameter 1 [mm] | 360 |
| Diameter 2 [mm] | 295 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, Oranje, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -12%
Links voor, Oranje, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -12%
Links voor, wit, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -9%
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -29%
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -29%
Koelribben mechanisch gelast
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 452 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 32 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 32 |
- -59%
Voor voertuigen met airco (manueel), voor voertuigen zonder airco
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel), voor voertuigen zonder airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 324 |
- -49%
Voor voertuigen met automatische airco, Zonder weerstand
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Vermogen [W] | 320 |
- -48%
Voor voertuigen met automatische airco, Met weerstand
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Vermogen [W] | 320 |
- -60%
