TRW auto-onderdelen
Vooras links, 15", Vuistzadel, MOBIS
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remformaat | 15" |
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | MOBIS |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHX840E |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met elektrische handrem, AKEBONO
| Inbouwplaats | Achteras |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
- -41%
Vooras links, Met binnendraad, M10x1, Banjo
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 518 |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo |
| Artikelnummer paar | PHD2354 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Met binnendraad, M10x1, Banjo
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 518 |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo |
| Artikelnummer paar | PHD2353 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, voor voertuigen zonder elektrische handrem, Met binnendraad, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Lengte [mm] | 323 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder elektrische handrem |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo |
| Artikelnummer paar | PHD2357 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, voor voertuigen met elektrische handrem, Met binnendraad, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Lengte [mm] | 338 |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo |
| Artikelnummer paar | PHD2358 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, voor voertuigen zonder elektrische handrem, Met binnendraad, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Lengte [mm] | 323 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder elektrische handrem |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo |
| Artikelnummer paar | PHD2355 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, voor voertuigen met elektrische handrem, Met binnendraad, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Lengte [mm] | 338 |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8, interne ventilatie, E1 90R-02 C0176/0655, Gelakt
| Schroefdraadmaat 2 | M8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12,5 |
| Minimale dikte [mm] | 26,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0176/0655 |
| Hoogte [mm] | 47,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 69 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
- -55%
Achteras, massief, voor voertuigen met elektrische handrem
| Schroefdraadmaat | 12.4 |
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0190/0525 |
| Hoogte [mm] | 31,9 |
| Centreringdiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 284 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 16", MANDO, E9 90R - 01107/2232
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remformaat | 16" |
| Breedte [mm] | 137,8 |
| Dikte [mm] | 17,6 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Voor fabrikant | MANDO |
| Controleteken | E9 90R - 01107/2232 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remblok/voering | Zonder afgeschuinde rand |
- -45%
12,6, Vooras, Geventileerd, 16"
| Schroefdraadmaat | 12,6 |
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remformaat | 16" |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,2 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0176/0648 |
| Hoogte [mm] | 46,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 69 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 305 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen zonder elektrische handrem, MOBIS, E9 90R-02A0120/4997
| Inbouwplaats | Achteras |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder elektrische handrem |
| Breedte [mm] | 104,6 |
| Dikte [mm] | 15,8 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Voor fabrikant | MOBIS |
| Controleteken | E9 90R-02A0120/4997 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M16x1,5
| Lengte 1 [mm] | 301,9 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met sportchassis, Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Inbouwplaats | Achteras |
| OEM-nummer controleren | |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Aantal per as | 2 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, SUMITOMO
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor fabrikant | SUMITOMO |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 57 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 15", Vuistzadel, MOBIS
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remformaat | 15" |
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | MOBIS |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHX839E |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 39,93 |
- -36%
Achteras, voor voertuigen zonder elektrische handrem
| Inbouwplaats | Achteras |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder elektrische handrem |
- -49%
Vooras, 15", MOBIS, E9 90R-02A0107/4999
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remformaat | 15" |
| Breedte [mm] | 148,8 |
| Dikte [mm] | 19,8 |
| Hoogte [mm] | 59,7 |
| Voor fabrikant | MOBIS |
| Controleteken | E9 90R-02A0107/4999 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -53%
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, M12x1,25
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 295 |
| Buisdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,25 |
- -54%
Links achter, Schijfremmen, Achterste deel
| Inbouwplaats | Links achter |
| Remtype | Schijfremmen |
| Sectie | Achterste deel |
| Lengte 1 [mm] | 1712 |
| Lengte 2 [mm] | 1505 |
- -65%
Rechts achter, Schijfremmen, Achterste deel
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Remtype | Schijfremmen |
| Sectie | Achterste deel |
| Lengte 1 [mm] | 1705 |
| Lengte 2 [mm] | 1498 |
- -65%
Achteras, voor voertuigen met sportchassis, Gasdruk, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| OEM-nummer controleren | |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Aantal per as | 1 |
- -25%
Achteras, Vooras, voor voertuigen zonder elektrische handrem, MANDO
| Boutlengte [mm] | 70 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder elektrische handrem |
| Voor fabrikant | MANDO |
- -35%
