×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Trucklight Koplamp
Koplamp Trucklight HL-VO020R
Rechts, wit, Met daglicht, chroom
HL-VO020R
| Inbouwplaats | Rechts |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
€ 1.591,57
€ 429,72
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Trucklight HL-DA006L
Links, voor rechtsrijdend verkeer, P21W, H1
HL-DA006L
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | P21W, H1 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | E1 3411 |
| Lichten-bouwtype | LED, Halogeen, FF |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, voor dimlicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Behuizingskleur | Chroom |
€ 1.018,01
€ 386,85
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Trucklight HL-VO011R
Rechts, PY21W, H7, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
HL-VO011R
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
€ 407,30
€ 142,55
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Trucklight HL-ME002L
Links, H7/H1, W5W, H7
HL-ME002L
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | E1 1836 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Behuizingskleur | Chroom |
€ 269,76
€ 99,81
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Trucklight HL-IR001R
Voor, rechts, zwart, chroom
HL-IR001R
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart, chroom |
€ 1.448,77
€ 507,07
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Trucklight HL-IR008R
Rechts, H7, chroom
HL-IR008R
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
€ 610,53
€ 213,69
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
