×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Topran Temperatuursensor
Temperatuursensor Topran 208 251
NTC, Met afdichtring, Met verbindingsstuk, zwart
208 251
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met verbindingsstuk |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 28,04
€ 11,22
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 300 163
1/8" - 27 NPTF, NTC, groen
300 163
| Schroefdraadmaat | 1/8" - 27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Groen |
€ 17,29
€ 6,22
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 300 353
1/8" x 27 NPTF, NTC, rood
300 353
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Rood |
€ 17,01
€ 6,46
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 300 675
3/8'' x 18 NPTF, NTC, grijs
300 675
| Schroefdraadmaat | 3/8'' x 18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
€ 30,63
€ 11,64
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 302 139
M 12, NTC, grijs
302 139
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
€ 27,60
€ 9,93
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 302 416
1/8" x 27 NPTF, NTC, zwart
302 416
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 18,11
€ 5,25
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 302 716
M 12, NTC, zwart
302 716
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 42,35
€ 16,09
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 302 723
M 12, NTC, zwart
302 723
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 32,43
€ 12,32
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 304 554
M 12, rechthoekig
304 554
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 29,09
€ 11,64
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 400 869
M 14, NTC, Met afdichtring, Ronde stekker
400 869
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Kleurmarkering | Groen |
€ 39,70
€ 16,27
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 400 870
M 14, zwart, Rond
400 870
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 27,00
€ 10,26
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 400 871
M 14, Met afdichtring, zwart, Rond
400 871
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 120 |
€ 29,85
€ 11,34
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 400 873
NTC, Met afdichtring, zwart, Ovaal
400 873
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 19,98
€ 7,59
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 401 498
M 14, NTC, Met afdichtring, zwart
401 498
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 24,64
€ 9,37
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 26,78
€ 10,44
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 407 925
3/8" x 19 BSP, NTC, zwart, rechthoekig
407 925
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 19 BSP |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 25,95
€ 9,86
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur Topran 503 625
M 12, NTC, Met afdichtring, zwart
503 625
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 50,75
€ 17,76
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur Topran 504 938
NTC, Met afdichtring, zwart, Ovaal
504 938
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 57,29
€ 20,05
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur Topran 601 448
M12, NTC, Met afdichtring, zwart
601 448
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 41,87
€ 14,65
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur Topran 724 243
NTC, Met afdichtring, rechthoekig
724 243
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 29,23
€ 10,24
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur Topran 724 531
NTC, Met afdichtring, rechthoekig
724 531
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 47,11
€ 16,49
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur Topran 121 064
Haaks, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), NTC, Met afdichtring
121 064
| Hoek [°] | 90 |
| Vorm | Haaks |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 34,32
€ 12,02
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur Topran 304 717
M 10, Hoekig
304 717
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 44,38
€ 15,54
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
