Topran Temperatuursensor
M 14 x 1,25 mm, groen, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Groen |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -62%
NTC, blauw
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -60%
1,25, M 14, PTC, bruin
| Schroefdraadmaat | 1,25, M 14 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Bruin |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -62%
M 12, NTC, blauw
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -62%
M 12, NTC, groen
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Groen |
- -64%
M 14, PTC, rechthoekig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -63%
M 12, NTC, rechthoekig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -60%
M 12, NTC, Met afdichtring
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -62%
NTC, Met afdichtring, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -62%
3/8" x 18 NPTF, NTC, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -62%
NTC, grijs, D-vorm, Ovaal
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | D-vorm, Ovaal |
- -66%
M 14 x 1,5, NTC, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -59%
M 22, NTC, Met afdichtring
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 22 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Temperatuur van [°C] | 23 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 90 |
- -59%
Met afdichtring, D-vorm
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -62%
Buiten veeltandig, M 12, NTC
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -73%
M 12, NTC, Met afdichtring, zwart
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -62%
M 12, NTC, Met afdichtring, blauw
| Schakelpunt [°C] | 140 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -66%
1/8" x 27 NPT, NTC, wit
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPT |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Wit |
- -64%
M 12, NTC, Met afdichtring, blauw
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -62%
M 12, NTC, Met afdichtring, blauw
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -67%
M 12, NTC, Met afdichtring, grijs
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -68%
3/8" x 18 NPT, NTC, zwart, Ovaal
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPT |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -62%
M 12, NTC, zwart, rechthoekig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -62%
M 12, NTC, grijs, rechthoekig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -60%
M 12, NTC, Met afdichtring, groen
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Groen |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -64%
NTC, zwart, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -64%
M 12, NTC, zwart
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -64%
NTC, zwart, Ovaal
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -62%
M 12, NTC, Met afdichtring, blauw
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -60%
M 12, NTC, wit, rechthoekig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Wit |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -64%
NTC, Met afdichtring, Met verbindingsstuk, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met verbindingsstuk |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -62%
NTC, Met afdichtring, Ovaal
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -62%
