Thermotec auto-onderdelen
M8, Mechanisch, Met pakking
| Aantal draadboringen | 3 |
| Schroefdraadmaat | M8 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, Koelribben mechanisch gelast, 1H0.121.253 BC, voor voertuigen zonder airco
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Voor OE nummer | 1H0.121.253 BC |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 379 |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, Automatische versnellingsbak, voor voertuigen met/zonder airco, Koelribben mechanisch gelast
| Aandrijving | Handgeschakeld, Automatische versnellingsbak |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 379 |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
557 X 371 X 0 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 557 X 371 X 0 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 557 |
| Netbreedte [mm] | 371 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DELPHI, PAG 46, V5, R 134a
| Voor fabrikant | DELPHI |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 118 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | V5 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, PAG 46, SD7V16, R 134a
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met/zonder airco
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Netlengte [mm] | 158 |
| Netbreedte [mm] | 234 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met/zonder airco, Manuale / Automatische versnelling, Aluminium
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 156 |
| Netbreedte [mm] | 234 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
90 X 90 X 54 mm, 068.117.021 B, Aluminium, voor voertuigen met/zonder airco
| Afmeetingen radiateur | 90 X 90 X 54 mm |
| TecDoc-motornummer | 4972 |
| Voor OE nummer | 068.117.021 B |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Netlengte [mm] | 91 |
| Netbreedte [mm] | 100 |
| Netdiepte [mm] | 54 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, Van verdeelstuk naar verwarmingskoeler
| Slanglengte [mm] | 420 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Materiaal | Rubber |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Koelleiding | Van verdeelstuk naar verwarmingskoeler |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
028121053Q, Van waterslang naar waterpomp
| Voor OE nummer | 028121053Q |
| Koelleiding | Van waterslang naar waterpomp |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, 1H-NW550000, Van oliekoeler naar waterslang
| Materiaal | Rubber |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1H-NW550000 |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar waterslang |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Van expansievat naar ontluchtingslang, Rubber, Serbatoio espansione
| Koelleiding | Van expansievat naar ontluchtingslang |
| Materiaal | Rubber |
| Versie | Serbatoio espansione |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Van motor naar motorkoeler, Bovenaan
| Koelleiding | Van motor naar motorkoeler |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1H0820191A, 1H0820193A
| Voor OE nummer | 1H0820191A, 1H0820193A |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 182 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 250/80, rechthoekig, voor voertuigen zonder airco
| Buitendiameter [mm] | 303 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Nominaal vermogen [W] | 250/80 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met versnellingsbak |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Diameter [mm] | 303 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
| Aantal ventilatorbladen | 11 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dubbele ventilator
| Verwarming / Koeling | Dubbele ventilator |
| Diameter [mm] | 302 |
| Aantal ventilatorbladen | 11 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SD7V16, Sanden
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | SD7V16, Sanden |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1H-NW550001, Stalen buis
| TecDoc-motornummer | 4972 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1H-NW550001 |
| Materiaal | Stalen buis |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, 7/16, 20UNF
| Lengte [mm] | 69 |
| Schroefdraadmaat | M12, 7/16, 20UNF |
| Aantal contacten | 4 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met airco
| Behuizing | Met behuizing |
| Lengte [mm] | 228 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
- -67%
3A-V-300 000, 028 117 021E, Manuale / Automatische versnelling, Aluminium
| Chassisnummer (VIN) tot | 3A-V-300 000 |
| TecDoc-motornummer | 4972 |
| Voor OE nummer | 028 117 021E |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 99 |
| Netbreedte [mm] | 96 |
| Netdiepte [mm] | 73 |
- -62%
Van motor naar motorkoeler, Bovenaan
| Koelleiding | Van motor naar motorkoeler |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
- -65%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester, 037122058B
| Materiaal van 3e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Gewicht [g] | 220 |
| Voor OE nummer | 037122058B |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -51%
