Sasic auto-onderdelen
Vooras, 11/10, 1K0412303F
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 11/10 |
| Voor OE nummer | 1K0412303F |
| Hoogte [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/10, Vooras, 1K0412303B
| Productiedatum vanaf | 01/10 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
| Hoogte [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
02/10, 038105243M
| Productiedatum vanaf | 02/10 |
| Voor OE nummer | 038105243M |
| Aantal tanden | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 138 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, rechts boven, 1K0199855BJ
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 1K0199855BJ |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/10, Vooras, 1K0423831B
| Productiedatum vanaf | 01/10 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 01/06, 12/12, 1K0423812J
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Productiedatum tot | 12/12 |
| Voor OE nummer | 1K0423812J |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 9006638 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/06, Vooras links, 12/12, 1K0423811J
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Productiedatum tot | 12/12 |
| Voor OE nummer | 1K0423811J |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 9006637 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Voor, Vooras, 09/05
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Vooras |
| Productiedatum vanaf | 09/05 |
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Voor OE nummer | 5Q0407182A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/10, Achteras, Rubbermetaallager, 1K0505553A
| Productiedatum vanaf | 01/10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0505553A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Hoogte 1 [mm] | 50 |
| Hoogte 2 [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, 05/09, 09/12, Onder
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Productiedatum vanaf | 05/09 |
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0199867Q |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 26 |
| Lengte 2 [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
05/09, Rubbermetaallager, 09/12, Bovenaan
| Productiedatum vanaf | 05/09 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0199868Q |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 24,5 |
| Lengte 2 [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/06, Onder, Vooras rechts, 12/12
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Productiedatum tot | 12/12 |
| Voor OE nummer | 5WA407366 |
| Artikelnummer paar | 9005570 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links, 01/06, 12/12
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Productiedatum tot | 12/12 |
| Voor OE nummer | 5WA407365 |
| Artikelnummer paar | 9005569 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, 01/06, 12/10
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Productiedatum tot | 12/10 |
| Voor OE nummer | 3C0407366B |
| Artikelnummer paar | 7576007 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/10, Vooras, 09/12, 1K0412331B
| Productiedatum vanaf | 01/10 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Voor OE nummer | 1K0412331B |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), 09/05, Onder, Vooras rechts
| Productiedatum vanaf | 09/05 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Voor OE nummer | 1K0407152AH |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 9005757 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
09/05, Driehoeksdraagarm (BW), 09/12, Onder
| Productiedatum vanaf | 09/05 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1K0407151AH |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 9005756 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/06, Driehoeksdraagarm (BW), 28/05/12, Bovenaan
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Productiedatum tot | 28/05/12 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0505323D |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BVM BV Rob., 02A141180A
| Type versnellingsbak | BVM BV Rob. |
| Voor OE nummer | 02A141180A |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, 5Q0411315A
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 5Q0411315A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, 01/06, 12/13, Remzadel (1 zuigers)
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Productiedatum tot | 12/13 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor OE nummer | 1K0615423J |
| Remsysteem | TRW |
| Artikelnummer paar | 6506139 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
05/06, Vooras, 12/13, 1J0698151P
| Productiedatum vanaf | 05/06 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum tot | 12/13 |
| Dikte [mm] | 19,1 |
| Voor OE nummer | 1J0698151P |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 23187, 23131, 23130 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 12/13, 05/06, 1K0698451K
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum tot | 12/13 |
| Productiedatum vanaf | 05/06 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Voor OE nummer | 1K0698451K |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 23914 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 05/06, 12/13, 4254C5
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum vanaf | 05/06 |
| Productiedatum tot | 12/13 |
| Dikte [mm] | 17,4 |
| Voor OE nummer | 4254C5 |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 20961 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
05/06, Vooras, 12/13, 3C0698151J
| Productiedatum vanaf | 05/06 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum tot | 12/13 |
| Dikte [mm] | 19,9 |
| Voor OE nummer | 3C0698151J |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 23589, 23588, 23587 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/10, Vooras, 1K0423810A, M16x1,5
| Productiedatum vanaf | 01/10 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0145828T, Uitlaat
| Voor OE nummer | 1K0145828T |
| Inbouwplaats | Uitlaat |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BVM5, 02J141719C
| Type versnellingsbak | BVM5 |
| Voor OE nummer | 02J141719C |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, 038103085C
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Dikte [mm] | 10 |
| Voor OE nummer | 038103085C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 02/10, 1K0412303E
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 02/10 |
| Voor OE nummer | 1K0412303E |
| Hoogte [mm] | 55 |
- -49%
Achteras, 1K0511353N
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0511353N |
| Hoogte [mm] | 118 |
- -32%
