Sasic auto-onderdelen
06/17, 8K0121051C, Van waterslang naar waterpomp
| Productiedatum tot | 06/17 |
| Voor OE nummer | 8K0121051C |
| Koelleiding | Van waterslang naar waterpomp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubbermetaallager, 01/12, Links boven, rechts boven
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Productiedatum vanaf | 01/12 |
| Inbouwplaats | Links boven, rechts boven |
| Voor OE nummer | 8R0199381C |
| Werkwijze | Electrisch |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, 10/11, rechts boven, 8R0199381AM
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Productiedatum vanaf | 10/11 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 8R0199381AM |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
08/16, Bovenaan, Achter, Vooras
| Productiedatum tot | 08/16 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407515 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 46,5 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
05/13, 5750TK
| Productiedatum vanaf | 05/13 |
| Lengte [mm] | 1130 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 5750TK |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), 08/16, 09/11, Links
| Productiedatum tot | 08/16 |
| Productiedatum vanaf | 09/11 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407505N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 7476189 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
09/11, 08/16, Driehoeksdraagarm (BW), Links
| Productiedatum vanaf | 09/11 |
| Productiedatum tot | 08/16 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407509N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 7476188 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), 08/16, 09/11, rechts
| Productiedatum tot | 08/16 |
| Productiedatum vanaf | 09/11 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407510N |
| Artikelnummer paar | 7476137 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
02/11/09, Driehoeksdraagarm (BW), 12/17, rechts
| Productiedatum vanaf | 02/11/09 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Productiedatum tot | 12/17 |
| Inbouwplaats | Rechts, Onder, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407694AD |
| Diameter [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Artikelnummer paar | 7476301 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, 19/09/07, Koppelstang, 8K0411317D
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 19/09/07 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 8K0411317D |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
20/06/11, Vooras, 06/17, 8K0698151R
| Productiedatum vanaf | 20/06/11 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum tot | 06/17 |
| Dikte [mm] | 18,3 |
| Voor OE nummer | 8K0698151R |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 24743, 24409, 24408 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, 06/17, massief, Zonder wiellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum tot | 06/17 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 8K0615601M |
| Hoogte [mm] | 36,2 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Per twee vervangen |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, 08/16, 4H0422810A, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum tot | 08/16 |
| Voor OE nummer | 4H0422810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 226 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Binnen, Vooras, Rubberlager, 4D0411327G
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 4D0411327G |
| Lengte [mm] | 44 |
| Breedte [mm] | 51 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Binnendiameter [mm] | 25,3 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 26,8 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, 8K0512131K
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 8K0512131K |
| Hoogte [mm] | 116 |
- -48%
Achteras, 06/17, 8F0512131G
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum tot | 06/17 |
| Voor OE nummer | 8F0512131G |
| Hoogte [mm] | 114 |
- -49%
06/17, Vooras, 8F0412131
| Productiedatum tot | 06/17 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8F0412131 |
| Hoogte [mm] | 78 |
- -48%
Vooras, 10/16, 8K0412131F
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 10/16 |
| Voor OE nummer | 8K0412131F |
| Hoogte [mm] | 73 |
- -48%
02/09, 06H105243K
| Productiedatum vanaf | 02/09 |
| Voor OE nummer | 06H105243K |
| Aantal tanden | 6 |
- -34%
06/17, rechts boven, 8R0199381AK, Electrisch
| Productiedatum tot | 06/17 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 8R0199381AK |
| Werkwijze | Electrisch |
- -27%
07/07, Achteras, 06/17, 8E0512137E
| Productiedatum vanaf | 07/07 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum tot | 06/17 |
| Voor OE nummer | 8E0512137E |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
- -65%
Vooras links, 11/11, 03/17, 4G0423811A
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Productiedatum vanaf | 11/11 |
| Productiedatum tot | 03/17 |
| Voor OE nummer | 4G0423811A |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Artikelnummer paar | 7676138 |
- -29%
11/11, Vooras rechts, 03/17, 4G0423812A
| Productiedatum vanaf | 11/11 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Productiedatum tot | 03/17 |
| Voor OE nummer | 4G0423812A |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Artikelnummer paar | 7676137 |
- -25%
15/08/11, Onder, Vooras, 07/16
| Productiedatum vanaf | 15/08/11 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Productiedatum tot | 07/16 |
| Voor OE nummer | 4G0407689C |
| Conusafmeting 1 [mm] | 17,5 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 24 |
- -50%
08/16, Onder, Achter, Vooras
| Productiedatum tot | 08/16 |
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407182B |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Artikelnummer paar | 2256110 |
- -34%
08/16, Onder, Voor, Vooras
| Productiedatum tot | 08/16 |
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 4E0407181B |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 44 |
| Artikelnummer paar | 2256054 |
- -53%
06/17, Onder, Achter, Vooras
| Productiedatum tot | 06/17 |
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407183G |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
- -57%
Onder, Achter, Achteras, 12/16
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Achteras |
| Productiedatum tot | 12/16 |
| Voor OE nummer | 8K0505185E |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
- -32%
Bovenaan, Achter, Achteras, 08/16
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Achteras |
| Productiedatum tot | 08/16 |
| Voor OE nummer | Part of 8K0505323H |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 43,5 |
06/17, Onder, Voor, Achteras
| Productiedatum tot | 06/17 |
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 8K0505279E |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
Voor, Onder, Buiten, Binnen
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Buiten, Binnen, Achteras |
| Productiedatum tot | 01/17 |
| Voor OE nummer | Part of 8K0501529L |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 43,6 |
Achteras, 08/16, 8K0513353E
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum tot | 08/16 |
| Voor OE nummer | 8K0513353E |
- -26%
