Sasic auto-onderdelen
Vooras, 01/13, 1K0412303F
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 01/13 |
| Voor OE nummer | 1K0412303F |
| Hoogte [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/13, Vooras, 1K0412303B
| Productiedatum vanaf | 01/13 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
| Hoogte [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
038105243M
| Voor OE nummer | 038105243M |
| Aantal tanden | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 138 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, rechts boven, 1K0199262CE
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 1K0199262CE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1K0423831B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 1K0423812J, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1K0423812J |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 9006638 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 1K0423811J, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 1K0423811J |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 9006637 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Achter, Vooras, 3C0199231E
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 3C0199231E |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Voor, Vooras, 5Q0407182A
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 5Q0407182A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0505553A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0505553A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Hoogte 1 [mm] | 50 |
| Hoogte 2 [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Onder, Vooras, 1K0199867Q
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0199867Q |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 26 |
| Lengte 2 [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Bovenaan, Vooras, 1K0199868Q
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0199868Q |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 24,5 |
| Lengte 2 [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/13, Onder, Vooras rechts, 5WA407366
| Productiedatum vanaf | 01/13 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 5WA407366 |
| Artikelnummer paar | 9005570 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links, 01/13, 5WA407365
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Productiedatum vanaf | 01/13 |
| Voor OE nummer | 5WA407365 |
| Artikelnummer paar | 9005569 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, 12/12, 3C0407366B
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Productiedatum tot | 12/12 |
| Voor OE nummer | 3C0407366B |
| Artikelnummer paar | 7576007 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1K0412331B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412331B |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 12/15, 3C0513353C
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum tot | 12/15 |
| Voor OE nummer | 3C0513353C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), Bovenaan, Achter, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0505323D |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), rechts, Onder, Voor
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Onder, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0501530C |
| Artikelnummer paar | 7476317 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, 5Q0411315A
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 5Q0411315A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 3C0698151J, Met akoestische slijtagewaarschuwing, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 19,9 |
| Voor OE nummer | 3C0698151J |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 23589, 23588, 23587 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1K0423810A, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0145828T, Uitlaat
| Voor OE nummer | 1K0145828T |
| Inbouwplaats | Uitlaat |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/11, Vooras, 12/12, 1K0412303AA
| Productiedatum vanaf | 01/11 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum tot | 12/12 |
| Voor OE nummer | 1K0412303AA |
| Hoogte [mm] | 90 |
- -31%
Vooras, 1K0412303H
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303H |
| Hoogte [mm] | 90 |
Vooras, 12/11, 1K0412303E
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum tot | 12/11 |
| Voor OE nummer | 1K0412303E |
| Hoogte [mm] | 55 |
- -49%
Achteras, 1T0511359
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1T0511359 |
| Hoogte [mm] | 144 |
- -48%
Achteras, 3C0511359B
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 3C0511359B |
| Hoogte [mm] | 118 |
- -48%
Achteras, 3C0511359
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 3C0511359 |
| Hoogte [mm] | 134 |
Links onder, 3AA122051A, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 3AA122051A |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -46%
Rubbermetaallager, Versnellingsbak zijde, 3C0199555AA
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Voor OE nummer | 3C0199555AA |
- -8%
Rubbermetaallager, Achter, rechts boven, 3C0199855J
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter, rechts boven |
| Voor OE nummer | 3C0199855J |
- -34%
