Sasic auto-onderdelen
- -30%
10/11, Vooras links, 8K0422817B, M16x1,5
| Productiedatum tot | 10/11 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 8K0422817B |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 7676053 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 10/11, 8K0422818B, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Productiedatum tot | 10/11 |
| Voor OE nummer | 8K0422818B |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 7676052 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Achter, Vooras, 8K0407515
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407515 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 46,5 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15/08/11, Onder, Vooras, 8K0407689G
| Productiedatum tot | 15/08/11 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407689G |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
059903341J, Dynamo
| Breedte [mm] | 26,5 |
| Voor OE nummer | 059903341J |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), Links, Bovenaan, Voor
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407505N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 7476189 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), Links, Bovenaan, Achter
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407509N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 7476188 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), rechts, Bovenaan, Achter
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407510N |
| Artikelnummer paar | 7476137 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), rechts, Bovenaan, Voor
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407506N |
| Artikelnummer paar | 7476135 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), 02/11/09, rechts, Onder
| Productiedatum tot | 02/11/09 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Onder, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407694N |
| Diameter [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 7476227 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
17/05/10, Driehoeksdraagarm (BW), rechts, Onder
| Productiedatum tot | 17/05/10 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Onder, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407694AD |
| Diameter [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Artikelnummer paar | 7476301 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, 8K0411317D
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 8K0411317D |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 8K0698151P, Met akoestische slijtagewaarschuwing, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 20,2, 19,9 |
| Voor OE nummer | 8K0698151P |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 24707, 24706, 24705 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20/06/11, Vooras, 8K0698151R, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Productiedatum vanaf | 20/06/11 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 18,3 |
| Voor OE nummer | 8K0698151R |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 24743, 24409, 24408 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 8K0698451A, Zonder akoestische slijtagewaarschuwing, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 16,9 |
| Voor OE nummer | 8K0698451A |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 24606 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Zonder wiellager, 8K0615601M
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 8K0615601M |
| Hoogte [mm] | 36,2 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Per twee vervangen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 4H0422810A, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 4H0422810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 226 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Vooras, Rubberlager, 4D0411327G
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 4D0411327G |
| Lengte [mm] | 44 |
| Breedte [mm] | 51 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Binnendiameter [mm] | 25,3 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 26,8 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20/06/11, 059145834D, Uitlaat
| Productiedatum tot | 20/06/11 |
| Voor OE nummer | 059145834D |
| Inbouwplaats | Uitlaat |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 8K0412131E
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0412131E |
| Hoogte [mm] | 82 |
- -48%
Achteras, 27/01/13, 8K0512131K
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum tot | 27/01/13 |
| Voor OE nummer | 8K0512131K |
| Hoogte [mm] | 116 |
- -48%
Achteras, 8F0512131G
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 8F0512131G |
| Hoogte [mm] | 114 |
- -49%
Vooras, 8F0412131
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8F0412131 |
| Hoogte [mm] | 78 |
- -48%
Achteras, 8K0512131J
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 8K0512131J |
| Hoogte [mm] | 119 |
- -54%
12/12, Achteras, 8K0512131D
| Productiedatum tot | 12/12 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 8K0512131D |
| Hoogte [mm] | 111 |
- -54%
Vooras, 08/11, 8K0412131F
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum tot | 08/11 |
| Voor OE nummer | 8K0412131F |
| Hoogte [mm] | 73 |
- -48%
Achteras, 28/01/13, 8K0512131
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum tot | 28/01/13 |
| Voor OE nummer | 8K0512131 |
| Hoogte [mm] | 145 |
- -57%
Achteras, 8E0512137E, Rubberlager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 8E0512137E |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
- -65%
Wielzijde, Vooras, 07/11/11, 8K0498203C
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Productiedatum vanaf | 07/11/11 |
| Voor OE nummer | 8K0498203C |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -20%
Wielzijde, Versnellingsbak zijde, 07/11/11, 8V0498201
| Inbouwplaats | Wielzijde, Versnellingsbak zijde |
| Productiedatum tot | 07/11/11 |
| Voor OE nummer | 8V0498201 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -23%
Wielzijde, 07/11/11, 8K0498203A, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Productiedatum tot | 07/11/11 |
| Voor OE nummer | 8K0498203A |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -28%
