Sasic auto-onderdelen
Vooras, 1K0412303B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
| Hoogte [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04/09, 04/11, 1K0121058BH, Van verbindingsslang naar motor
| Productiedatum vanaf | 04/09 |
| Productiedatum tot | 04/11 |
| Voor OE nummer | 1K0121058BH |
| Koelleiding | Van verbindingsslang naar motor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04/09, 04/11, 1K0121096AT, Van verbindingsslang naar motor
| Productiedatum vanaf | 04/09 |
| Productiedatum tot | 04/11 |
| Voor OE nummer | 1K0121096AT |
| Koelleiding | Van verbindingsslang naar motor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1K0423831B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 1K0423812J, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1K0423812J |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 9006638 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 1K0423811J, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 1K0423811J |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 9006637 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Achter, Vooras, 3C0199231E
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 3C0199231E |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Voor, Vooras, 5Q0407182A
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 5Q0407182A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Onder, Vooras, 1K0199867Q
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0199867Q |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 26 |
| Lengte 2 [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Bovenaan, Vooras, 1K0199868Q
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0199868Q |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 24,5 |
| Lengte 2 [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, 5WA407366
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 5WA407366 |
| Artikelnummer paar | 9005570 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links, 5WA407365
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 5WA407365 |
| Artikelnummer paar | 9005569 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 12/11, 1K0412331B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum tot | 12/11 |
| Voor OE nummer | 1K0412331B |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), Bovenaan, Achter, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0505323D |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
08/09/09, Driehoeksdraagarm (BW), rechts, Onder
| Productiedatum vanaf | 08/09/09 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Onder, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0501530C |
| Artikelnummer paar | 7476317 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, 5Q0411315A
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 5Q0411315A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1K0423810A, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1K0412303M
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303M |
| Hoogte [mm] | 80 |
- -33%
Achteras, 1T0511359
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1T0511359 |
| Hoogte [mm] | 144 |
- -48%
Achteras, 3C0511359
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 3C0511359 |
| Hoogte [mm] | 134 |
- -17%
Rubbermetaallager, Versnellingsbak zijde, 3C0199555AA
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Voor OE nummer | 3C0199555AA |
- -8%
08/01/10, Rubbermetaallager, Achter, rechts boven
| Productiedatum vanaf | 08/01/10 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter, rechts boven |
| Voor OE nummer | 5N0199855F |
- -33%
Rubbermetaallager, Achter, rechts boven, 3C0199855M
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter, rechts boven |
| Voor OE nummer | 3C0199855M |
- -27%
Achter, rechts boven, 5N0199855E
| Inbouwplaats | Achter, rechts boven |
| Voor OE nummer | 5N0199855E |
- -20%
Vooras, 6N0413175A, Rubberlager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 206 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
- -46%
Onder, Achter, Achteras, Part of 1K0505311AB
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 1K0505311AB |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
- -39%
Bovenaan, Voor, Achteras, Part of 5Q0505323D
| Inbouwplaats | Bovenaan, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 5Q0505323D |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38,6 |
| Artikelnummer paar | 2256143 |
- -51%
Bovenaan, Achter, Achteras, Part of 5Q0505323D
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 5Q0505323D |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 38,6 |
| Artikelnummer paar | 2256142 |
- -61%
Onder, Voor, Achteras, 1K0505541D
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0505541D |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -56%
