Sasic auto-onderdelen
Vooras, 1H0412303B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1H0412303B |
| Hoogte [mm] | 64 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/92, voor voertuigen zonder airco, Handgeschakeld, 12/97
| Productiedatum vanaf | 01/92 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Productiedatum tot | 12/97 |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 1H0121051B |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, 12/97, voor voertuigen zonder airco, 01/92
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Productiedatum tot | 12/97 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Productiedatum vanaf | 01/92 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 1H0121101B |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/92, 12/98, Midden links, 1H0819373C
| Productiedatum vanaf | 01/92 |
| Productiedatum tot | 12/98 |
| Inbouwplaats | Midden links |
| Voor OE nummer | 1H0819373C |
| Koelleiding | Van verbindingsbuis naar verarmingskoeler |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 10/94, 357413175A, Rubberlager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 10/94 |
| Voor OE nummer | 357413175A |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 10/94, 09/98
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum vanaf | 10/94 |
| Productiedatum tot | 09/98 |
| Voor OE nummer | 191513425 |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 12/97, 3A0422811, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Productiedatum tot | 12/97 |
| Voor OE nummer | 3A0422811 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Artikelnummer paar | 9006381 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 12/97, 3A0422812, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Productiedatum tot | 12/97 |
| Voor OE nummer | 3A0422812 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Artikelnummer paar | 9006380 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Voor, Vooras, 01/92
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Vooras |
| Productiedatum vanaf | 01/92 |
| Productiedatum tot | 12/98 |
| Voor OE nummer | 357407182 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/92, 1J0412249, Vooras
| Productiedatum vanaf | 01/92 |
| Voor OE nummer | 1J0412249 |
| Inbouwplaats | Vooras |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12/97, 028103663B
| Productiedatum tot | 12/97 |
| Voor OE nummer | 028103663B |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, 1H1422061CX, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1H1422061CX |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Hydraulisch, 1H1422061DX, Met houder, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1H1422061DX |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Hydraulisch, 01/92, 1H1422055, Met houder
| Productiedatum vanaf | 01/92 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1H1422055 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Achteras, 10/94, 09/98, 191512131B
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum vanaf | 10/94 |
| Productiedatum tot | 09/98 |
| Voor OE nummer | 191512131B |
| Hoogte [mm] | 146 |
- -57%
09/94, Vooras, 357412303E
| Productiedatum tot | 09/94 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 357412303E |
| Hoogte [mm] | 84 |
- -40%
028121053Q, Van waterslang naar waterpomp
| Voor OE nummer | 028121053Q |
| Koelleiding | Van waterslang naar waterpomp |
- -51%
028105243T
| Voor OE nummer | 028105243T |
| Aantal tanden | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 156 |
- -22%
Rubbermetaallager, rechts boven, 1H0199262B
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 1H0199262B |
- -40%
Rubbermetaallager, Voor, rechts boven, 1H0199609F
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Voor, rechts boven |
| Voor OE nummer | 1H0199609F |
- -48%
Rubbermetaallager, Versnellingsbak zijde, 357199402B
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Voor OE nummer | 357199402B |
- -49%
Voor voert. met stuurbekrachtiging, Vooras, 357422831B, ZF
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 357422831B |
| Voor fabrikant | ZF |
- -56%
Voor voert. met stuurbekrachtiging, Vooras, 1H0422831B
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1H0422831B |
- -55%
Versnellingsbak zijde
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Voor OE nummer | 7701034903 |
- -25%
Vooras rechts, Versnellingsbak zijde, 357498202A
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Versnellingsbak zijde |
| Voor OE nummer | 357498202A |
- -5%
Wielzijde, 1H0498203, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Voor OE nummer | 1H0498203 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -18%
04/92, Versnellingsbak zijde, 08/97, 191498202A
| Productiedatum vanaf | 04/92 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Productiedatum tot | 08/97 |
| Voor OE nummer | 191498202A |
- -36%
Wielzijde, 1K0498203B, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Voor OE nummer | 1K0498203B |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -20%
Wielzijde, 04/92, 12/97, 1K0498203
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Productiedatum vanaf | 04/92 |
| Productiedatum tot | 12/97 |
| Voor OE nummer | 1K0498203 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -20%
Onder, Achter, Vooras, 10/94
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Vooras |
| Productiedatum vanaf | 10/94 |
| Productiedatum tot | 12/97 |
| Voor OE nummer | 191407181D |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 60,5 |
- -63%
Achter, Achteras, 10/94, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Achter, Achteras |
| Productiedatum vanaf | 10/94 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Productiedatum tot | 09/98 |
| Voor OE nummer | 1H0501541A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 56,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 90 |
| Hoogte 2 [mm] | 51 |
- -57%
