×
Audi A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TFSI (132kW)
Sasic auto-onderdelen
74 Resultaten
×
Filter op
Remschijven Sasic 6106173
Vooras, 19/06/11, Geventileerd, Zonder wiellager
6106173
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum tot | 19/06/11 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 29,8 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 8K0615301A |
| Hoogte [mm] | 52,2 |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
| Per twee vervangen |
€ 239,36
€ 239,36
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Sasic 6106185
20/06/11, Vooras, 06/17, Geventileerd
6106185
| Productiedatum vanaf | 20/06/11 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum tot | 06/17 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 8R0615301F |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
| Per twee vervangen |
€ 256,27
€ 256,27
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Sasic 6106187
Achteras, 06/17, Geventileerd, Zonder wiellager
6106187
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum tot | 06/17 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 8W0615601K |
| Hoogte [mm] | 36,2 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Per twee vervangen |
€ 224,25
€ 224,25
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Sasic 6106188
06/17, Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager
6106188
| Productiedatum tot | 06/17 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 4G0615301AF |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Buitendiameter [mm] | 345 |
| Per twee vervangen |
€ 287,52
€ 287,52
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Sasic 2306118
Binnen, Vooras, 08/16, Rubberlager
2306118
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Productiedatum tot | 08/16 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 8K0411327A |
| Lengte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 25,5 |
€ 8,30
€ 2,73
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Sasic 3706002
11/08, 06K919081
3706002
| Productiedatum vanaf | 11/08 |
| Voor OE nummer | 06K919081 |
€ 24,30
€ 24,30
Tijdelijk uitverkocht
Laadluchtslang Sasic 3336378
8K0145709H, Uitlaat, Intercooler, inlaatluchtkoeler
3336378
| Voor OE nummer | 8K0145709H |
| Inbouwplaats | Uitlaat, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
€ 42,46
€ 40,76
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
