×
Audi A4 B8 Avant (8K5) 2.7 TDI (140kW)
Sasic auto-onderdelen
78 Resultaten
×
Filter op
Draagarm Sasic 7476341
Driehoeksdraagarm (BW), rechts, Bovenaan, Achter
7476341
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407510P |
| Artikelnummer paar | 7476340 |
€ 81,31
€ 37,40
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Sasic 7476343
Driehoeksdraagarm (BW), Links, Bovenaan, Achter
7476343
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 8K0505323H |
| Artikelnummer paar | 7476344 |
€ 135,88
€ 91,04
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Sasic 7476344
Driehoeksdraagarm (BW), rechts, Bovenaan, Achter
7476344
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 8K0505324H |
| Artikelnummer paar | 7476343 |
€ 135,88
€ 91,04
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Sasic 7476350
Driehoeksdraagarm (BW), 20/07/09, Links, Onder
7476350
| Productiedatum vanaf | 20/07/09 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Onder, Achter, Vooras |
| Productiedatum tot | 02/11/09 |
| Voor OE nummer | 8K0407693AE |
| Diameter [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | 7476351 |
€ 312,06
€ 168,52
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Sasic 7476351
20/07/09, Driehoeksdraagarm (BW), 02/11/09, rechts
7476351
| Productiedatum vanaf | 20/07/09 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Productiedatum tot | 02/11/09 |
| Inbouwplaats | Rechts, Onder, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407694AE |
| Diameter [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | 7476350 |
€ 311,21
€ 168,06
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Sasic 2306165
Achteras, Koppelstang, 8K0505465G
2306165
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 8K0505465G |
| Diameter [mm] | 10 |
| Lengte [mm] | 60 |
€ 22,51
€ 14,18
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Sasic 2306348
07/13, Vooras, Koppelstang, 4G0411317A
2306348
| Productiedatum vanaf | 07/13 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 4G0411317A |
€ 53,97
€ 30,23
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Sasic 3606115
Mechanisch, 06E121018D
3606115
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 06E121018D |
€ 83,03
€ 83,03
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Sasic 6106151
Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager, 8W0615301T
6106151
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 8W0615301T |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Buitendiameter [mm] | 314 |
| Per twee vervangen |
€ 172,79
€ 172,79
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Sasic 6106173
Vooras, 19/06/11, Geventileerd, Zonder wiellager
6106173
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum tot | 19/06/11 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 29,8 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 8K0615301A |
| Hoogte [mm] | 52,2 |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
| Per twee vervangen |
€ 239,36
€ 239,36
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Sasic 6106185
20/06/11, Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager
6106185
| Productiedatum vanaf | 20/06/11 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 8R0615301F |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
| Per twee vervangen |
€ 256,27
€ 256,27
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Sasic 6106187
Achteras, Geventileerd, Zonder wiellager, 8W0615601K
6106187
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 8W0615601K |
| Hoogte [mm] | 36,2 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Per twee vervangen |
€ 224,25
€ 224,25
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Sasic 6106188
Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager, 4G0615301AF
6106188
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 4G0615301AF |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Buitendiameter [mm] | 345 |
| Per twee vervangen |
€ 287,52
€ 287,52
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Sasic 2306118
Binnen, Vooras, Rubberlager, 8K0411327A
2306118
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 8K0411327A |
| Lengte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 25,5 |
€ 8,30
€ 2,73
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
