Sasic auto-onderdelen
Achteras, 1K0513353G, zonder lager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0513353G |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -46%
05/06, Vooras, 1K0611701K, M10X100
| Productiedatum vanaf | 05/06 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 576 |
| Diameter [mm] | 10 |
| Voor OE nummer | 1K0611701K |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X100 |
- -12%
05/06, 5750YZ
| Productiedatum vanaf | 05/06 |
| Lengte [mm] | 1605 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 5750YZ |
Airco compressor, Stuurbekrachtigingspomp, 05/07, Dynamo
| Aangedreven aggregaten | Airco compressor, Stuurbekrachtigingspomp, Dynamo |
| Lengte [mm] | 1700 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Productiedatum vanaf | 05/07 |
| Voor OE nummer | 5750ZH |
Driehoeksdraagarm (BW), 05/06, Onder, Vooras rechts
| Productiedatum vanaf | 05/06 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1K0407152AC |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Artikelnummer paar | 7476018 |
- -35%
05/06, Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Vooras links
| Productiedatum vanaf | 05/06 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1K0407151AC |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Artikelnummer paar | 7476017 |
- -35%
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Vooras links, 1K0407151AH
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1K0407151AH, 1K0407365C+ |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 7476097 |
- -34%
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Vooras rechts, 1K0407152AH
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1K0407152AH, 1K0407366C+ |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 7476095 |
- -33%
Driehoeksdraagarm (BW), Links, Bovenaan, Voor
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0505223K |
| Artikelnummer paar | 7476270 |
- -44%
Driehoeksdraagarm (BW), rechts, Bovenaan, Voor
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0505224K |
| Artikelnummer paar | 7476269 |
- -44%
Driehoeksdraagarm (BW), 03/11/08, Links, Onder
| Productiedatum tot | 03/11/08 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Onder, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0501529F |
| Artikelnummer paar | 7476318 |
- -45%
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Achter, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0505311AB |
- -48%
Driehoeksdraagarm (BW), 01/05, Onder, Vooras links
| Productiedatum vanaf | 01/05 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Productiedatum tot | 12/09 |
| Voor OE nummer | 1K0407365C, 1K0407151BC+ |
| Artikelnummer paar | 7476692 |
- -40%
01/05, Driehoeksdraagarm (BW), 12/09, Onder
| Productiedatum vanaf | 01/05 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Productiedatum tot | 12/09 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1K0407366C, 1K0407152BC+ |
| Artikelnummer paar | 7476691 |
- -40%
Driehoeksdraagarm (BW), 01/05, Onder, Vooras links
| Productiedatum vanaf | 01/05 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Productiedatum tot | 12/09 |
| Voor OE nummer | 1K0407151BC |
| Artikelnummer paar | 7476694 |
- -39%
01/05, Driehoeksdraagarm (BW), 12/09, Onder
| Productiedatum vanaf | 01/05 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Productiedatum tot | 12/09 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1K0407152BC |
| Artikelnummer paar | 7476693 |
- -39%
Achteras, Koppelstang, 1K0505465AA
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 1K0505465AA |
- -56%
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), 1K0615123D, ATE
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor OE nummer | 1K0615123D |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 6506005 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), 1K0615124D, ATE
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor OE nummer | 1K0615124D |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 6506004 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Vooras links, 05/06, Remzadel (1 zuigers), 1K0615123E
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Productiedatum vanaf | 05/06 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor OE nummer | 1K0615123E |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 6506121 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
05/06, Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), 1K0615124E
| Productiedatum vanaf | 05/06 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor OE nummer | 1K0615124E |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 6506120 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Achteras links, 12/06, Remzadel (1 zuigers), 1J0615423G
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Productiedatum tot | 12/06 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor OE nummer | 1J0615423G |
| Remsysteem | LUCAS TRW |
| Artikelnummer paar | 6506123 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
12/06, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), 1J0615424H
| Productiedatum tot | 12/06 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor OE nummer | 1J0615424H |
| Remsysteem | LUCAS TRW |
| Artikelnummer paar | 6506122 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), 1K0615423M, LUCAS TRW
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor OE nummer | 1K0615423M |
| Remsysteem | LUCAS TRW |
| Artikelnummer paar | 6506125 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), 1K0615424M, LUCAS TRW
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor OE nummer | 1K0615424M |
| Remsysteem | LUCAS TRW |
| Artikelnummer paar | 6506124 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
12/07, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), 1K0615424J
| Productiedatum tot | 12/07 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor OE nummer | 1K0615424J |
| Remsysteem | TRW |
| Artikelnummer paar | 6506138 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Achteras links, 12/07, Remzadel (1 zuigers), 1K0615423N
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Productiedatum tot | 12/07 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor OE nummer | 1K0615423N |
| Remsysteem | LUCAS TRW |
| Artikelnummer paar | 6506193 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
12/07, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), 1K0615424N
| Productiedatum tot | 12/07 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor OE nummer | 1K0615424N |
| Remsysteem | LUCAS TRW |
| Artikelnummer paar | 6506192 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Mechanisch, Met magneetkoppeling, 03C121004J
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling |
| Voor OE nummer | 03C121004J |
01/06, 10/08, 03C121110G
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Productiedatum tot | 10/08 |
| Voor OE nummer | 03C121110G |
