×
Volkswagen VENTO (1H2) Terreinwagen open 1.9 TD (55kW)
Sasic auto-onderdelen
82 Resultaten
×
Filter op
Remblokset Sasic 6216057
Vooras, 05/96, 12/97, 1HM698151A
6216057
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 05/96 |
| Productiedatum tot | 12/97 |
| Dikte [mm] | 15,2 |
| Voor OE nummer | 1HM698151A |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 21945 |
€ 42,46
€ 42,46
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Sasic 9004213J
01/92, Vooras, 12/94, massief
9004213J
| Productiedatum vanaf | 01/92 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum tot | 12/94 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 11,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 65 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 321615301 |
| Hoogte [mm] | 35,1 |
| Buitendiameter [mm] | 239 |
| Per twee vervangen |
€ 59,70
€ 59,70
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Sasic 9004219J
Vooras, Geventileerd, 321615301C
9004219J
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 19,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 65 |
| Aantal gaten | 4 |
| Voor OE nummer | 321615301C |
| Hoogte [mm] | 38,6 |
| Buitendiameter [mm] | 239 |
€ 59,89
€ 59,89
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Sasic 9004432J
Vooras, 01/92, Geventileerd, 12/98
9004432J
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 01/92 |
| Productiedatum tot | 12/98 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 65 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 6N0615301D |
| Hoogte [mm] | 38,8 |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
| Per twee vervangen |
€ 74,31
€ 74,31
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Sasic 9004447J
Vooras, 01/95, massief, 12/98
9004447J
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 01/95 |
| Productiedatum tot | 12/98 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 13 |
| Steek wielbouten (mm) | 65 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 357615301 |
| Hoogte [mm] | 39,4 |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
| Per twee vervangen |
€ 68,89
€ 68,89
Tijdelijk uitverkocht
Axiaal gewricht / spoorstang Sasic 9006211
Vooras, Part of 1H0419804, voor voertuigen zonder active besturing, M14x1,5
9006211
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 1H0419804 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder active besturing |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M22x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 394 |
€ 30,61
€ 20,51
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Axiaal gewricht / spoorstang Sasic 9006212
Vooras, 191422821C, ZF, M14x1,5
9006212
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 191422821C |
| Voor fabrikant | ZF |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 359 |
€ 37,51
€ 19,51
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Axiaal gewricht / spoorstang Sasic 9006218
Voor voertuigen met active besturing, Vooras, Part of 1H0422803A, M14x1,5
9006218
| Uitvoering | Voor voertuigen met active besturing |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 1H0422803A |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 371 |
€ 44,29
€ 20,81
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorlager aan draagarm Sasic 2300140
Binnen, Achteras, Rubberlager
2300140
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 871511423 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 48 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 16,5 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 18 |
€ 15,66
€ 7,04
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Sasic 9001522
10/94, Binnen, Vooras, Rubberlager
9001522
| Productiedatum vanaf | 10/94 |
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 191411314 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 15,5 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 17 |
€ 3,21
€ 2,41
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Sasic 3806003
08/93, 12/97
3806003
| Productiedatum vanaf | 08/93 |
| Productiedatum tot | 12/97 |
| Voor OE nummer | 867959481 |
€ 13,55
€ 15,85
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Sasic 3806004
08/93, 12/97, 1H0959481B
3806004
| Productiedatum vanaf | 08/93 |
| Productiedatum tot | 12/97 |
| Voor OE nummer | 1H0959481B |
€ 27,93
€ 27,93
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm bevestiging bout Sasic 5223433
M10x1,5, 04/92, 12/97
5223433
| Voor OE nummer | 352243 |
| Boutlengte [mm] | 58 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Productiedatum vanaf | 04/92 |
| Productiedatum tot | 12/97 |
€ 4,11
€ 2,64
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,40
€ 11,81
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Sasic 9000208
07/93, 191959481A
9000208
| Productiedatum tot | 07/93 |
| Voor OE nummer | 191959481A |
€ 22,02
€ 22,02
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm montageset Sasic 9155490
Vooras links en rechts, Excl schroefset
9155490
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Excl schroefset |
| Stabilisatordiameter [mm] | 17 |
€ 110,84
€ 44,33
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Vrijloop koppeling dynamo Sasic 1676003
028903119AQ
1676003
| Voor OE nummer | 028903119AQ |
| Buitendiameter [mm] | 49 |
€ 62,50
€ 62,50
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas keerring Sasic 1956001
Voorkant, 068103085E
1956001
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Voor OE nummer | 068103085E |
| Hoogte [mm] | 10 |
€ 7,14
€ 7,14
Tijdelijk uitverkocht
