×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Sasic auto-onderdelen
Categorieën
- ABS sensor
- Aandrijfashoes
- Aanslagrubber vering
- Afdichting
- Axiaal gewricht / spoorstang
-
Toon minder Toon meer
- Bladveerlagerbus
- Borgclip
- Bougiekabelset
- Brandstof magneetventiel
- Brandstofpomp
- Cardanas centreerbus
- Cardanaslager / ophanging
- Carter pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Deur montageset
- Differentieel keerring
- Distributieriem kit
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager houder
- Drijfstangbout
- Drukgroep
- Druklager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Frictieplaat
- Fuseekogel
- Fuseekogel reparatieset
- Gaskabel
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelleiding verbindingsstuk
- Koelvloeistofflens
- Koppeling
- Koppelingskabel
- Koppelingsvork
- Krukaskeerring
- Krukaspoelie
- Krukaspoelie bout
- Krukastandwiel
- Laadlucht-/turboslang
- Motorpakking
- Motorsteun
- Nokkenas keerring
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliedrukschakelaar
- Oliepeilstok
- Oliepomp
- Ophangrubber
- Pakking
- Pakkingset
- Panhardstang lager
- Poly V-riem
- Radiateurslang
- Relais
- Rem montageset
- Remleiding
- Remslang
- Remzadel/remklauw
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Schokdemper
- Schokdemper bus
- Schokdemper montageset
- Schroef
- Servopomp
- Slangen
- Slijtage indicator
- Spanningsregelaar
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind (oogbout)
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Spruitstuk pakking
- Stabilisatorkoppelstang reparatieset
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stofkap schokdemper
- Stuuras flens
- Stuuras lagerbus
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- Temperatuurschakelaar
- Temperatuursensor
- Thermostaat
- Tuimelaar
- Tuimelaaras afsluitstop
- Turbolader olieleiding
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Veer
- Veerpoot lager pakking
- Veerpootlager & rubber
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingspook reparatieset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Waterpomp
- Werkcilinder stuurbekrachtiging
- Wielbout/moer
- Wiellager
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Wielnaaf keerring
- Wielnaafmoer
- Wielophanging reparatieset
- Wielremcilinder
×
15035 Resultaten
×
Filter op
€ 52,80
€ 25,87
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
€ 40,41
€ 22,63
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Aanslagrubber vering Sasic 2656039
Achteras, 1K0511353R
2656039
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0511353R |
| Hoogte [mm] | 143 |
€ 16,58
€ 8,78
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Sasic 2656040
Achteras rechts, Rubbermetaallager
2656040
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Voor OE nummer | 55701901 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Artikelnummer paar | 2656041 |
€ 56,14
€ 32,00
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Sasic 2656041
Achteras links, Rubbermetaallager
2656041
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Voor OE nummer | 55701902 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Artikelnummer paar | 2656040 |
€ 56,14
€ 32,00
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Sasic 2656042
Achteras, 8K0513353E
2656042
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 8K0513353E |
€ 41,02
€ 30,36
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
€ 115,42
€ 57,72
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Aanslagrubber vering Sasic 2656048
Vooras, 6Q0412301A
2656048
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6Q0412301A |
| Hoogte [mm] | 56 |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Aanslagrubber vering Sasic 2656049
Achteras, 1K0511353M
2656049
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0511353M |
| Hoogte [mm] | 133 |
€ 12,34
€ 5,43
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Aanslagrubber vering Sasic 2656050
Achteras, 8K0512131
2656050
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 8K0512131 |
| Hoogte [mm] | 145 |
€ 19,31
€ 8,30
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Sasic 2656053
Vooras, 6N0413175A, Rubberlager
2656053
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 206 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
€ 12,34
€ 6,67
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Aanslagrubber vering Sasic 2656054
Achteras, 55240JD000
2656054
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 55240JD000 |
€ 31,81
€ 14,00
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
€ 133,44
€ 57,38
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Sasic 2656057
Achteras, 6R0513353B
2656057
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 6R0513353B |
€ 37,24
€ 20,11
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
€ 142,66
€ 107,00
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Sasic 2656059
Achteras, 1K0513353R
2656059
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0513353R |
€ 41,50
€ 19,51
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,35
€ 23,52
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Sasic 2656061
Vooras, 54035JD00A
2656061
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 54035JD00A |
€ 40,95
€ 40,95
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Sasic 2656062
Achteras, 1S0512335A
2656062
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 15,8 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
| Voor OE nummer | 1S0512335A |
| Hoogte 1 [mm] | 27 |
| Hoogte 2 [mm] | 24,3 |
€ 7,38
€ 5,17
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
€ 34,97
€ 22,74
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
€ 81,78
€ 37,62
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
€ 78,42
€ 43,91
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Sasic 2656072
Vooras, 2E0407181C
2656072
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 2E0407181C |
€ 65,63
€ 36,75
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Sasic 2656073
Vooras, 546102H200
2656073
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 546102H200 |
€ 107,45
€ 60,17
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,42
€ 20,44
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
€ 65,94
€ 33,64
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Sasic 2656078
Vooras rechts, 54320JD00B, Rubbermetaallager
2656078
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 54320JD00B |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Artikelnummer paar | 2656079 |
€ 85,55
€ 43,63
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Sasic 2656079
Vooras links, 54321JD00B, Rubbermetaallager
2656079
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 54321JD00B |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Artikelnummer paar | 2656078 |
€ 82,16
€ 55,87
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
€ 105,52
€ 51,70
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Sasic 2656081
Vooras, met lager
2656081
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 50521707 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
€ 68,12
€ 50,41
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Sasic 2656083
Vooras, 8K0412377D, zonder lager
2656083
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0412377D |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
€ 61,24
€ 33,07
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Sasic 2656085
Vooras, met lager
2656085
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 52120559 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
€ 58,56
€ 32,79
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
