×
Audi A6 C7 (4G2, 4GC) 2.8 FSI (150kW)
Sasic auto-onderdelen
47 Resultaten
×
Filter op
Draagarm Sasic 7476329
Driehoeksdraagarm (BW), Links, Bovenaan, Voor
7476329
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407505R |
| Artikelnummer paar | 7476330 |
€ 79,13
€ 45,90
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Sasic 7476330
Driehoeksdraagarm (BW), rechts, Bovenaan, Voor
7476330
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407506R |
| Artikelnummer paar | 7476329 |
€ 79,13
€ 45,90
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Sasic 7476343
Driehoeksdraagarm (BW), 01/11, Links, Bovenaan
7476343
| Productiedatum vanaf | 01/11 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Achter, Achteras |
| Productiedatum tot | 12/18 |
| Voor OE nummer | 8K0505323H |
| Artikelnummer paar | 7476344 |
€ 135,88
€ 91,04
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Sasic 7476344
01/11, Driehoeksdraagarm (BW), 12/18, rechts
7476344
| Productiedatum vanaf | 01/11 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Productiedatum tot | 12/18 |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 8K0505324H |
| Artikelnummer paar | 7476343 |
€ 135,88
€ 91,04
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Sasic 7476415
Driehoeksdraagarm (BW), Links, Bovenaan, Achter
7476415
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407509R |
| Gewrichtdiameter [mm] | 16 |
| Artikelnummer paar | 7476417 |
€ 97,77
€ 34,22
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Sasic 7476417
Driehoeksdraagarm (BW), rechts, Bovenaan, Achter
7476417
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407510R |
| Gewrichtdiameter [mm] | 16 |
| Artikelnummer paar | 7476415 |
€ 97,77
€ 34,22
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Sasic 2306165
Achteras, Koppelstang, 8K0505465G
2306165
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 8K0505465G |
| Diameter [mm] | 10 |
| Lengte [mm] | 60 |
€ 22,51
€ 14,18
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Sasic 2306348
Vooras, Koppelstang, 4G0411317A
2306348
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 4G0411317A |
€ 53,97
€ 30,23
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Sasic 6106185
Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager, 8R0615301F
6106185
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 8R0615301F |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
| Per twee vervangen |
€ 256,27
€ 256,27
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Sasic 6106187
Achteras, Geventileerd, Zonder wiellager, 8W0615601K
6106187
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 8W0615601K |
| Hoogte [mm] | 36,2 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Per twee vervangen |
€ 224,25
€ 224,25
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Sasic 6106188
Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager, 4G0615301AF
6106188
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 4G0615301AF |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Buitendiameter [mm] | 345 |
| Per twee vervangen |
€ 287,52
€ 287,52
Tijdelijk uitverkocht
Axiaalkogel, spoorstang Sasic 7776177
Vooras, 4G0423810A, M16x1,5
7776177
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 4G0423810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 237 |
€ 27,18
€ 19,57
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Sasic 2306107
Binnen, Vooras, Rubberlager, 8K0411327B
2306107
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 8K0411327B |
| Lengte [mm] | 53 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 27,5 |
€ 7,67
€ 2,69
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang rubber Sasic 2306118
Binnen, Vooras, Rubberlager, 8K0411327A
2306118
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 8K0411327A |
| Lengte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 25,5 |
€ 8,30
€ 2,73
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
