Sasic auto-onderdelen
Achteras, 1K0511353Q
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0511353Q |
| Hoogte [mm] | 103 |
- -39%
Electrisch, 09/05, 12/13, 1K1423055MX
| Productiedatum vanaf | 09/05 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Productiedatum tot | 12/13 |
| Voor OE nummer | 1K1423055MX |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
- -19%
Rubbermetaallager, 01/11, 12/13, rechts boven
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Productiedatum vanaf | 01/11 |
| Productiedatum tot | 12/13 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 1K0199262CN |
- -47%
Vooras, 01/10, 6N0413175A, Rubberlager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 01/10 |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 206 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
- -46%
01/10, Versnellingsbak zijde, 09/12, 1K0498201
| Productiedatum vanaf | 01/10 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Voor OE nummer | 1K0498201 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -21%
Wielzijde, 01/10, 09/12, 1K0498203
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Productiedatum vanaf | 01/10 |
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Voor OE nummer | 1K0498203 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -20%
01/06, Onder, Vooras links, 12/10
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Productiedatum tot | 12/10 |
| Voor OE nummer | 3C0407365B |
| Artikelnummer paar | 7576005 |
- -50%
09/05, Onder, Achter, Achteras
| Productiedatum vanaf | 09/05 |
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Achteras |
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Voor OE nummer | Part of 1K0505311AB |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
- -39%
Bovenaan, Voor, Achteras, 01/06
| Inbouwplaats | Bovenaan, Voor, Achteras |
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Productiedatum tot | 28/05/12 |
| Voor OE nummer | Part of 5Q0505323D |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38,6 |
| Artikelnummer paar | 2256143 |
- -51%
01/06, Bovenaan, Achter, Achteras
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Achteras |
| Productiedatum tot | 28/05/12 |
| Voor OE nummer | Part of 5Q0505323D |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 38,6 |
| Artikelnummer paar | 2256142 |
- -61%
Onder, Voor, Achteras, 09/05
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Achteras |
| Productiedatum vanaf | 09/05 |
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Voor OE nummer | 1K0505541D |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -56%
Vooras, 01/06, 12/13, 8J0412331
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Productiedatum tot | 12/13 |
| Voor OE nummer | 8J0412331 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -65%
1K0412249B, Vooras
| Voor OE nummer | 1K0412249B |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -19%
09/05, Achteras, 09/12, 1K0513353G
| Productiedatum vanaf | 09/05 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Voor OE nummer | 1K0513353G |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -46%
09/12, 01/10, Vooras, 1K0611701K
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Productiedatum vanaf | 01/10 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 576 |
| Diameter [mm] | 10 |
| Voor OE nummer | 1K0611701K |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X100 |
- -12%
09/12, Achteras links, 1K0611775D, M10X100
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Lengte [mm] | 265 |
| Voor OE nummer | 1K0611775D |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X100 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x150 |
| Artikelnummer paar | 6606170 |
- -43%
Achteras rechts, 09/12, 1K0611776, M10X100
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Lengte [mm] | 265 |
| Voor OE nummer | 1K0611776 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X100 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x150 |
| Artikelnummer paar | 6606169 |
- -37%
05/10, 5750WZ
| Productiedatum vanaf | 05/10 |
| Lengte [mm] | 1072 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 5750WZ |
Driehoeksdraagarm (BW), 05/09, Onder, Vooras rechts
| Productiedatum vanaf | 05/09 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Productiedatum tot | 03/13 |
| Voor OE nummer | 1K0407152AC |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Artikelnummer paar | 7476018 |
- -35%
05/09, Driehoeksdraagarm (BW), 03/13, Onder
| Productiedatum vanaf | 05/09 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Productiedatum tot | 03/13 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1K0407151AC |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Artikelnummer paar | 7476017 |
- -35%
Driehoeksdraagarm (BW), 01/06, Links, Bovenaan
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Voor, Achteras |
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Voor OE nummer | 1K0505223K |
| Artikelnummer paar | 7476270 |
- -44%
01/06, Driehoeksdraagarm (BW), 09/12, rechts
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0505224K |
| Artikelnummer paar | 7476269 |
- -44%
Driehoeksdraagarm (BW), 25/05/09, Onder, Achter
| Productiedatum vanaf | 25/05/09 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Achteras |
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Voor OE nummer | 1K0501529J |
- -39%
Driehoeksdraagarm (BW), 09/12, Onder, Achter
| Productiedatum tot | 09/12 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0505311AB |
- -48%
Driehoeksdraagarm (BW), 01/06, Onder, Vooras links
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Productiedatum tot | 12/12 |
| Voor OE nummer | 1K0407365C, 1K0407151BC+ |
| Artikelnummer paar | 7476692 |
- -40%
01/06, Driehoeksdraagarm (BW), 12/12, Onder
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Productiedatum tot | 12/12 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1K0407366C, 1K0407152BC+ |
| Artikelnummer paar | 7476691 |
- -40%
Driehoeksdraagarm (BW), 01/06, Onder, Vooras links
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Productiedatum tot | 12/13 |
| Voor OE nummer | 1K0407151BC |
| Artikelnummer paar | 7476694 |
- -39%
01/06, Driehoeksdraagarm (BW), 12/13, Onder
| Productiedatum vanaf | 01/06 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Productiedatum tot | 12/13 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1K0407152BC |
| Artikelnummer paar | 7476693 |
- -39%
Achteras, 02/10, Koppelstang, 1K0505465AA
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum vanaf | 02/10 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 1K0505465AA |
- -56%
