×
Audi 100 C2 Avant (435, 436) Bestelwagen 2.0 (85kW)
Sachs Schokdemper
Terug naar Schokdemper
Ga snel naar...
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Astap
- Automaatbak keerring
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Tussenaskeerring
- Versnellingsbakflens keerring
- Wielbout/moer
- Wiellager
- Wiellager keerring
- Wiellagerbout
- Wielnaaf
- Wielnaaf keerring
- Wielnaafmoer
- Astap, wielophanging
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager bus
- Fuseekogelhoes
- Hulpstuurarm
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurdemper
- Stuurhuis
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- Veerpootlager & rubber
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
Schokdemper Sachs 115 475
Vooras, Oliedruk, voor voertuigen met standaard chassis, Veerpootresorptie
115 475
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | FE32/25X197A |
€ 138,93
€ 116,70
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper Sachs 115 476
115 475, Vooras, voor voertuigen met standaard chassis, Gasdruk
115 476
| Alternatieve reparatieset | 115 475 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | FEE32/25X166A |
| Versterkte uitvoering |
€ 157,61
€ 132,40
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper Sachs 318 303
Vooras, Gasdruk, voor voertuigen met standaard chassis, Veerpootresorptie
318 303
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | FEE32/25X197A |
€ 130,00
€ 100,10
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
