×
Nissan/Datsun TERRANO I (WD21) Cabriolet 2.7 TD 4WD (LBYD21) (73kW) LBYD21
Sachs Schokdemper
Terug naar Schokdemper
Ga snel naar...
- Draagarm
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager bus
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Hulpstuurarm
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurdemper
- Stuurhuis
- Stuurhuishoes
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
Schokdemper Sachs 290 637
Vooras, voor voertuigen met standaard chassis, Oliedruk, Telescoop-schokdemper
290 637
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SOV30X135A |
€ 72,53
€ 50,05
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Schokdemper Sachs 170 272
Achteras, Gasdruk, voor voertuigen met standaard chassis, Telescoop-schokdemper
170 272
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ET36X208A |
€ 120,26
€ 101,02
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper Sachs 317 198
Achteras, Gasdruk, voor voertuigen met standaard chassis, Telescoop-schokdemper
317 198
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SE32/15X170A |
€ 98,30
€ 67,83
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
