×
Chrysler PT CRUISER Cabriolet 2.4 GT (164kW)
Sachs Schokdemper
Terug naar Schokdemper
Ga snel naar...
- Airbag wikkelveer
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Servopomp
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuishoes
- Veerpootlager & rubber
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
Schokdemper Sachs 290 870
Vooras, Gasdruk, voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met versterkt chassis
290 870
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met versterkt chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32X155A |
€ 119,64
€ 92,13
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Schokdemper Sachs 315 566
Achteras, Gasdruk, voor voertuigen met standaard chassis, Telescoop-schokdemper
315 566
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SE27/11X172A |
€ 91,74
€ 72,48
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Schokdemper Sachs 290 818
Achteras, voor voertuigen met standaard chassis, Gasdruk, Telescoop-schokdemper
290 818
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SE26X172A |
€ 70,16
€ 58,93
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
