Zoekresultaten "PT 60"
CXSA, Thermostaat in waterpomp, Met riemen, CMBA
| Motorcode | CXSA, CMBA |
| Bouwjaar vanaf | 06-2013 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Thermostaat in waterpomp, Met riemen |
| Aantal tanden | 28 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Aanvullende informatie | Aquamax |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Rubber
| Bouwjaar tot | 07-2016 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2013 |
| TecDoc-motornummer | 27193, 27191 |
| Aantal tanden | 28 |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, Zonder deksel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
07.11.2016, 4F2, 4K3, met dubbele vergrendeling
| Productiedatum vanaf | 07.11.2016 |
| Voor PR nummer | 4F2, 4K3 |
| Vergrendelingsysteem | Met dubbele vergrendeling, Met centraalvergrendeling |
| Artikelnummer paar | 2314104 |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met thermostaat, 04E 121 600 CS, Met behuizing, Kunststof
| Bouwjaar vanaf | 05-2013 |
| TecDoc-motornummer | 27191, 27193 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Blokkenscheiding | |
| Voor OE nummer | 04E 121 600 CS |
| Aantal tanden | 28 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, met thermostaat, Met thermostaat, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -12%
Met schroeven, Zonder thermostaat
| Aantal riemen | 2 |
| Aantal tanden 1 | 87 |
| Aantal tanden 2 | 163 |
| Breedte 1 [mm] | 10 |
| Breedte 2 [mm] | 20 |
| Aantal rollen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Zonder thermostaat |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Van verbindingsstuk naar motorkoeler, Met riemschijf, Met behuizing, voor tandriemaandrijving
| Openingstemperatuur | 97, 87 |
| Bouwjaar vanaf | 06-2013 |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Behuizing | Met behuizing |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Mechanisch, zonder thermostaat, Met pakkingen
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Versnellingsbak met dubbele koppeling, voor droge koppeling, Met ontkoppelingsvork, Met druklager
| Brochure raadplegen | |
| TecDoc-motornummer | 27191, 27193 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Koppelingsuitvoering | Voor droge koppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontkoppelingsvork, Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet 2CT |
- -22%
7GR, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen, voor droge koppeling, Incl schroefset
| TecDoc-motornummer | 27191, 27193 |
| Niet voor PR-nummer | 7GR |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen |
| Koppelingsuitvoering | Voor droge koppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
- -6%
CXSA, CMBA, 04E 121 605 E, Met pakkingen
| Riembreedte [mm] | 10 |
| Motorcode | CXSA, CMBA |
| Voor OE nummer | 04E 121 605 E |
| Aantal tanden | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Waterpompuitvoering | Voor hulpaandrijving getande riem |
- -42%
Met pakkingen, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Bouwjaar vanaf | 07-2016 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakkingen, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Bouwjaar vanaf | 07-2016 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakking, 999 990 0002, voor tandriemaandrijving
| Bouwjaar vanaf | 06-2013 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 999 990 0002 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakking, 999 990 0002, voor tandriemaandrijving
| Aantal tanden | 28 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 999 990 0002 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Kwaliteit | Sealed with SiC/SiC |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, Thermostaat in waterpomp, met gat voor sensor, met thermostaat
| Werkwijze | Mechanisch |
| Bouwjaar vanaf | 06-2013 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Thermostaat in waterpomp, met gat voor sensor, met thermostaat |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor hulpaandrijving getande riem, Met behuizing
| Bouwjaar vanaf | 06-2013 |
| Aantal tanden 1 | 87 |
| Breedte 1 [mm] | 10 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Waterpompuitvoering | Voor hulpaandrijving getande riem |
| Behuizing | Met behuizing |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
15,5, Achteras, Geventileerd, High carbon
| Schroefdraadmaat | 15,5 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 310 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, met gat voor sensor, met thermomanagementmodule, Kunststofbehuizing
| Bouwjaar vanaf | 06-2013 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor sensor, met thermomanagementmodule |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met schroeven, Thermostaat in waterpomp
| Aantal riemen | 2 |
| Bouwjaar vanaf | 06-2013 |
| Aantal tanden 1 | 87 |
| Aantal tanden 2 | 163 |
| Breedte 1 [mm] | 10 |
| Breedte 2 [mm] | 20 |
| Aantal rollen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Thermostaat in waterpomp |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, massief
| Minimale dikte [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 271,8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
CXSA, CMBA, Met pakkingen, Metaal
| Motorcode | CXSA, CMBA |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal tanden 1 | 163 |
| Aantal tanden 2 | 87 |
| Breedte 1 [mm] | 20,1 |
| Breedte 2 [mm] | 10 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Aantal schroeven | 1 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 1,154 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Waterpomp, Zonder behuizing
| Gewicht [kg] | 1,374 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,5 |
| Aangedreven aggregaten | Waterpomp |
| Aantal tanden | 87 |
| Breedte 1 [mm] | 10 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Nokkenas, Waterpomp
| 2 riemen | |
| Gewicht [kg] | 2,341 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,5 |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas, Waterpomp |
| Aantal tanden 1 | 163 |
| Aantal tanden 2 | 87 |
| Breedte 1 [mm] | 20 |
| Breedte 2 [mm] | 10 |
- -27%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, Kruiskoppeling, met klemmen
| Hoogte [mm] | 146 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
- -23%
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Vooras
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Lengte [mm] | 146 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Vooras, 1ZF, met extra geleidebouten
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met extra geleidebouten |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
