Zoekresultaten "PAL"
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Binnen
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Binnen |
| Lengte [mm] | 55 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Artikelnummer paar | 270747 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Aantal tanden, ABS-ring | 48 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Binnendiameter [mm] | 79 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wentellager
| Lageruitvoering | Wentellager |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Breedte [mm] | 13 |
- -51%
Achteras links en rechts
| Aantal tanden, ABS-ring | 48 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Binnendiameter [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, Kogellager
| Inbouwplaats | Midden |
| Lageruitvoering | Kogellager |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 13 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Semi, G-149, 55-4572
| TecDoc-motornummer | 27267 |
| Verwerking | Semi |
| Breedte [mm] | 22,20 |
| Componentennummer | G-149, 55-4572 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Lengte [mm] | 54,6 |
| Binnendiameter [mm] | 25,2 |
| Hoogte [mm] | 58,6 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak, Vooras links, Vooras rechts
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Zak |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, Binnen
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts, Binnen |
| Lengte [mm] | 46 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 43 |
| Artikelnummer paar | 271227 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, Binnen
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts, Binnen |
| Lengte [mm] | 46 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 43 |
| Artikelnummer paar | 271680 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, W5W
| Modeljaar tot | 2008 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 01-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, Glassokkellamp
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Modeljaar tot | 2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 08-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
Voor voertuigen met LED-achterlichten, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Voor
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-achterlichten, voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Blokkenscheiding | |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bouwjaar tot | 08-2008 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
Halogeen, Bi-Xenon, voor voertuigen zonder bochtverlichting
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder bochtverlichting |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, voor voertuigen met LED-achterlichten
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, voor voertuigen met LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bi-Xenon, Halogeen, voor voertuigen zonder bochtverlichting
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder bochtverlichting |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Modeljaar tot | 2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Halogeen, Glassokkellamp
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Modeljaar tot | 2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
