×
Audi A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TFSI (132kW)
Zoekresultaten "P22"
Zoek: P22×
Carpoint Autolamp H3 55W P22s/453 Blister Carpoint 0725012
0725012
Goed werkende verlichting is belangrijk. U bent niet alleen zichtbaar in het verkeer, maar u heeft zelf ook beter zicht. De Carpoint halogeen H3 autolamp is een koplamp die wordt gebruikt voor groot licht en voor mistlicht. Deze 12 Volt reserve lamp heeft een vermogen van 55 Watt, E-Keur en wordt pe...
€ 4,83
€ 3,18
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carpoint Autolamp H3 55W P22s/453 Doos Carpoint 0725013
0725013
Goed werkende verlichting is belangrijk. U bent niet alleen zichtbaar in het verkeer, maar u heeft zelf ook beter zicht. De Carpoint halogeen H3 autolamp is een koplamp die wordt gebruikt voor groot licht en voor mistlicht. Deze 12 Volt reserve lamp heeft een vermogen van 55 Watt, E-Keur en wordt pe...
€ 3,62
€ 2,38
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougie Brisk 1922
CDNB, Benzine, M14x1,25, 16 mm
1922
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Motorcode | CDNB |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 37,32
€ 17,53
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bougie NGK 1675
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
1675
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| TecDoc-motornummer | 20936, 21115 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Vanaf
€ 15,45
- -41%
Bougie NGK 94976
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
94976
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| TecDoc-motornummer | 20936, 21115 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Vanaf
€ 15,45
- -38%
Sportsturen Sparco SP 15THPUGR
SP 15THPUGR
Sparco Universeel Sportstuur P222 - Zwart PU/Grijs/Aluminium - Diameter 345mm
Kies voor de klassieke Sparco stijl door een Sparco sportstuur in je auto te monteren. Dit stuur is ontworpen om de grip te verbeteren en optimaal comfort te bieden voor een optimale rij-ervaring. Het is ideaal voor motor...
€ 109,95
€ 109,95
Tijdelijk uitverkocht
Sportsturen Sparco SP 15THPUNR
SP 15THPUNR
Sparco Universeel Sportstuur 'P222' - Zwart/Aluminium - Diameter 345mm
Sparco sportstuur. Dit stuur is universeel te gebruiken maar dient altijd gemonteerd te worden met een pasklare Simoni Racing stuurnaaf. Deze zijn verkrijgbaar voor een groot scala aan auto’s. Dit sportstuur is ideaal te gebruik...
€ 109,95
€ 109,95
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 118 502
M 14, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode
118 502
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 53,05
€ 21,22
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
