Zoekresultaten "G3"
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,50 RHT M, M12 x 1,50 RHT M, TÜV®/GS-gekeurd, Onder
| Buitendiameter 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M |
| Buitendiameter 1 [mm] | M12 x 1,50 RHT M |
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Conusafmeting [mm] | 15,3 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | G3-1017 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1,50 RHT M, M12 x 1,50 RHT M, TÜV®/GS-gekeurd, Onder
| Buitendiameter 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M |
| Buitendiameter 1 [mm] | M12 x 1,50 RHT M |
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Conusafmeting [mm] | 15,3 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | G3-1016 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Voor
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad, 2, Montage A
| Bouwjaar vanaf | 07-2011 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Passende adapter | 2, Montage A, 4 |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Steekbreedte [mm] | 16, 19 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 05-2012 |
| Lengte (inch) | 24 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Achterklep (5e deur), W5W
| Inbouwplaats | Voor, Achterklep (5e deur) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achterklep (5e deur), voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Halogeen
| Inbouwplaats | Voor, Achterklep (5e deur) |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
API Gasoline SQ, ACEA Light Duty C3, VW 505 01, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SQ, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, Renault RN 0710, VW 507 00, Renault RN 0700, VW 504 00, Porsche C30, OPEL OV 040 1547-G30, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, ACEA Light Duty C3, VW 505 01, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SQ, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, Renault RN 0710, VW 507 00, Renault RN 0700, VW 504 00, Porsche C30, OPEL OV 040 1547-G30, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, 2, Montage A
| Bouwjaar vanaf | 07-2011 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Passende adapter | 4, 2, Montage A |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Steekbreedte [mm] | 16, 19 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 05-2012 |
| Lengte (inch) | 19 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Halogeen, P21W
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
Halogeen, Kogellamp, P21W
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, H7, PX26d
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Halogeen, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Voor, Achterklep (5e deur)
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Inbouwplaats | Voor, Achterklep (5e deur) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, H7, Doos
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Uithardend, Permanent elastisch, Niet solventhoudend, Silicoon
| Temperatuurbereik tot [°C] | 320 |
| Temperatuur van [°C] | 50 |
| Inhoud (ml) | 70 |
| Chemische eigenschappen | Uithardend, Permanent elastisch, Niet solventhoudend |
| Materiaal | Silicoon |
| TecDoc-motornummer | 23178 |
| Enkel in combinatie met | 70-31415-00 |
| Bundeltype | Tube |
| Kleur | Antraciet |
| Aanvullende informatie | REINZOSIL |
- -35%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
