Zoekresultaten "G13"
Fles, VW TL-774 J (G13)
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificatie | VW TL-774 J (G13) |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Kan, VW TL-774 J (G13)
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificatie | VW TL-774 J (G13) |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 54,6 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 255,6 |
- -49%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60 |
| Gewicht [kg] | 1,800 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 420 |
| Lengte 2 [mm] | 631 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK078, MK118 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 62 |
| Gewicht [kg] | 2,000 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 420 |
| Lengte 2 [mm] | 491 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -45%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50,5 |
| Gewicht [kg] | 1,300 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 274 |
| Lengte 2 [mm] | 428 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -66%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60 |
| Gewicht [kg] | 1,900 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 384 |
| Lengte 2 [mm] | 632 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK137, MK203 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -65%
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60,2 |
| Gewicht [kg] | 1,990 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 412 |
| Lengte 2 [mm] | 668 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | A-3950GL |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Groove type: MIDDLE, 22 x 1,5
| Specificatie | Groove type |
| Buitendraad [mm] | 22 x 1,5 |
| Lengte 1 [mm] | 79 |
| Totale lengte [mm] | 136 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 32 |
| Diameter o-ring [mm] | 55 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 50 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Voor OE nummer | 51606SMGE06 |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | MM-40017 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Voor OE nummer | 51605SMGE06 |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | MM-40016 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geventileerd, tweedelige remschijf, Geperforeerd, Met schroeven
| Boorgatdiameter tot [mm] | 16,5 |
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Remschijftype | Geventileerd, tweedelige remschijf, Geperforeerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 64,2 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Artikelnummer paar | 0 986 479 G12 |
| Buitendiameter [mm] | 370 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -5%
TÜV®/GS-gekeurd, Vooras, Buiten, M14 x 2,00 RHT F
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Inbouwplaats | Vooras, Buiten |
| Lengte [mm] | 73 |
| Conusafmeting [mm] | 12,7 |
| Binnendraad [mm] | M14 x 2,00 RHT F |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
TÜV®/GS-gekeurd, Vooras, Buiten, M16 x 1,50 RHT F
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Inbouwplaats | Vooras, Buiten |
| Lengte [mm] | 120 |
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Binnendraad [mm] | M16 x 1,50 RHT F |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
TÜV®/GS-gekeurd, Vooras rechts, Met rechtse schroefdraad, Met moer
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 86 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Buitendiameter 1 [mm] | M12 x 1,50 RHT M |
| Buitendiameter 2 [mm] | W11/16 x 16 UNF RHT |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, Rubber
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 32 |
| Diameter o-ring [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 86,6 |
| Materiaal vouwbalg | Rubber |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
